Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38414000-0»
-
ID: UA-2026-08-25-003337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигігрометер
Очікувана вартість541,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-007528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр ВІТ-1 психрометричний,термометр кімнатний згідно коду ДК 021:2015 38410000-2 Лічильні прилади
Очікувана вартість8 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38410000-2 Лічильні прилади (Гігрометр ВИТ-1; Гігрометр ВИТ-2)
Очікувана вартість78 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-004391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний
Очікувана вартість744,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-005478-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 38410000-2 - Лічильні прилади (Комплект для вимірювання теплопровідності Testo 635-2)
Ім'я:Клонцак Володимир СтепановичE-mail: [email protected] Телефон: +380963664931 ЄДРПОУ:02070996Оголошено31 лип. 14:01
Прийом пропозицій31 лип. 14:01 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 836,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-008542-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний ВІТ-2 ТУ З України 14307481.001-92
Ім'я:Сапріна Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0972368295 Веб сайт: ЄДРПОУ:01992376Очікувана вартість6 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний ВИТ-1,Гігрометр психрометричний ВИТ-2, термометри
Очікувана вартість5 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38410000-2 Лічильні прилади
Очікувана вартість2 567,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-005645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний
Очікувана вартість1 592,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код 38410000-2 по ДК 021:2015 Лічильні прилади (Пірометри, гігрометри та термометри). РПЗ - 9.190
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено24 лип. 11:00
Прийом пропозицій24 лип. 11:00 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість256 379,78 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-20-001435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр
Очікувана вартість2 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-007955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38410000-2 Лічильні прилади
Ім'я:Цуканова Майя ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442932407,380503225410 ЄДРПОУ:01993776Очікувана вартість37 464,43 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-000148-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний ВІТ-2 з повіркою
Очікувана вартість580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-010180-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади: Лот №1 Лічильні прилади (код 38410000-2 згідно ДК 021:2015 - Лічильні прилади); Лот №2 Лічильні прилади (код 38410000-2 згідно ДК 021:2015 - Лічильні прилади)
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 лип. 16:22
Прийом пропозицій10 лип. 16:22 – 20 лип. 10:00Очікувана вартість44 110,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр ВП-2+15...+40 С
Очікувана вартість480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-002022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 38410000-2 Лічильні прилади (Термогігрометр HM 16, Гігрометр психрометричний ВІТ-2 ТУ 3 України 14307481.001-92)
Ім'я:Дон Валерій РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380617646577 Факс:+380617642712ЄДРПОУ:08563553Очікувана вартість3 885,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-005281-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38410000-2 Лічильні прилади Ареометри, термометри різні (Східне ТУОМ)
Ім'я:Кузнецова Надія ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577302618 Веб сайт: ЄДРПОУ:00100227Оголошено2 лип. 13:21
Прийом пропозицій2 лип. 13:21 – 13 лип. 10:00Очікувана вартість4 807,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-000849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38410000-2 Лічильні прилади (Гігрометр психометричний ВІТ-2 (38414000-0 Гігрометри))
Очікувана вартість3 919,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-000705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість1 830,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-011612-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади (Гігрометр точки роси)
Ім'я:Лапська Сніжанна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0444612671 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено30 черв. 15:53
Прийом пропозицій30 черв. 15:53 – 10 лип. 14:00Очікувана вартість1 110 543,00 грн
без ПДВЗавершена