Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38412000-6»
-
ID: UA-2026-09-02-011809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38410000-2 Лічильні прилади (Термометри для філії "Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено2 вер. 16:20
Прийом пропозицій2 вер. 16:20 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-010832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювач та інше
Оголошено31 серп. 16:45
Прийом пропозицій31 серп. 16:45 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекс на базі двоканального портативного вимірювача температури та еталонного платинового термоперетворювача опору
Ім'я:Прицький Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380503770212 ЄДРПОУ:14034534Оголошено28 серп. 12:25
Прийом пропозицій28 серп. 12:25 – 6 вер. 12:14 -
ID: UA-2026-08-26-003074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТермометр ASTM 6C
Оголошено26 серп. 10:54
Прийом пропозицій1 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-18-010450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДата-логер температури
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено18 серп. 15:48
Прийом пропозицій18 серп. 15:48 – 3 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-010493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади
Очікувана вартість1 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювач кислотності та температури, безконтактний інфачервоний термометр (38410000-2 Лічильні прилади)
Очікувана вартість5 260,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38412000-6 Термометри (Термометри в асортіменті)
Ім'я:Владислав ГаврилкоE-mail: [email protected] Телефон: +380980323642 Веб сайт: ЄДРПОУ:02549144Очікувана вартість1 242,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005058-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 38410000-2 Лічильні прилади
Очікувана вартість1 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометри
Очікувана вартість1 983,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр ТС-7 М1
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість4 488,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометри
Очікувана вартість2 619,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр побутовий для холодильника з повіркою та паспортом
Очікувана вартість4 320,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015: 38410000-2 Лічильні прилади (термометр медичний інфрачервоний безконтактний (код НК 024:2023: 17888 – інфрачервоний шкірний термометр пацієнта; код згідно НК 031:2024 «Національна номенклатура медичних виробів» - V0301010202 – неконтактні цифрові термометри) (відповідний код ДК
021 2015 – 38412000-6 – термометри))» Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість2 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015:38410000-2 "Лічильні прилади" (Термометр ТТЖ-М прямий 160мм)
Ім'я:Сергій Володимирович ШевченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380532590425 ЄДРПОУ:13962350Очікувана вартість200,79 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр ТС-7М1
Ім'я:Мирослава ГодованюкE-mail: [email protected] Телефон: +380976373727 Веб сайт: ЄДРПОУ:26234296Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр медичний безртутний Ігар
Очікувана вартість50 932,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007000-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитермометр
Очікувана вартість615,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005085-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермометр
Оголошено21 серп. 11:55
Прийом пропозицій21 серп. 11:55 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість20 625,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитермометр (згідно коду ДК 021:2015 - 38410000-2 Лічильні прилади)
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro