Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38411000-9»
-
ID: UA-2026-08-24-003270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-714_38410000-2 Лічильні прилади (Гігрометр ТОРОС 3-2В або еквівалент)
Оголошено24 серп. 11:32
Прийом пропозицій24 серп. 11:32 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 150 075,62 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-10-009800-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено10 серп. 16:18
Прийом пропозицій10 серп. 16:18 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість37 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-24-006705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 38410000-2 Лічильні прилади(Гігрометр ВІТ-2,Логер температури)
Очікувана вартість11 530,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-014464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАреометр
Очікувана вартість3 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-02-008452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади
Очікувана вартість4 238,01 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-005357-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометри психрометиричні
Очікувана вартість5 806,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-17-005488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний ВИТ-2
Очікувана вартість475,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-01-008408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювачі, калориметр, термометр, пірометр, електрод
Оголошено1 жовт. 2025 14:52
Прийом пропозицій1 жовт. 2025 14:52 – 9 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість3 841 104,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-09-009402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр
Очікувана вартість506,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-05-000858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр-22шт.,термометр кімнатний-45шт.
Ім'я:Саладрай Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380474439636,380677318749 ЄДРПОУ:39028772Очікувана вартість13 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-004600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади
Ім'я:Мишкун Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380636792557 ЄДРПОУ:25690170Очікувана вартість864,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-04-000764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні прилади (Гігрометр психрометричний ВИТ-2 ТУ З України 14307481.001-92 - 2 шт.)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість902,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-04-010928-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛічильні прилади для навчальних кабінетів НУШ
Оголошено4 черв. 2025 15:41
Прийом пропозицій10 черв. 2025 15:36 – 13 черв. 2025 15:36Очікувана вартість8 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-15-001160-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермометр ТС-7-М1 вик.10 38410000-2 «Лічильні прилади» та Гігрометр психрометричний ВІТ-2 15+40 38410000-2 «Лічильні прилади»
Очікувана вартість20 183,54 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-005169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр та термометр для холодильника
Очікувана вартість1 525,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-007671-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермогігрометр
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено8 трав. 2025 13:42
Прийом пропозицій8 трав. 2025 13:42 – 16 трав. 2025 09:00Очікувана вартість6 881,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-05-02-009739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психометричний
Очікувана вартість1 760,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-02-007613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГігрометр психрометричний Склоприлад ВІТ-2, код ДК 021:2015 (CPV) : 38410000-2 Лічильні прилади
Очікувана вартість5 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-002038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 38410000-2 Лічильні прилади (гігрометр, термометр)
Очікувана вартість720,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-17-009597-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 38410000-2 Лічильні прилади (гігрометр психрометричний ВИТ-1, гігрометр психрометричний ВИТ-2,термометр ТС-7-М1)
Очікувана вартість1 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro