Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38400000-9»
-
ID: UA-2026-09-02-008796-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБазова лабораторія для аналізу води (Базова лабораторія для аналізу водиeXact® Micro 20, або еквівалент)
Ім'я:Гулінчук Роман МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380972220341 Факс:+380445269221ЄДРПОУ:13722479Оголошено2 вер. 14:50
Прийом пропозицій2 вер. 14:50 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-02-006724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтоматичний біохімічний аналізатор
Оголошено2 вер. 13:33
Прийом пропозицій2 вер. 13:33 – 18 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-005688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат для визначення корозійної дії на мідну пластинку
Оголошено2 вер. 12:33
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-002706-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями"Титратор автоматичний TitroLine 5000" або еквівалент
Ім'я:Сержант-Міщенко Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380973763025 ЄДРПОУ:26614722Оголошено2 вер. 10:46
Прийом пропозицій2 вер. 10:46 – 18 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-001226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювачі ТСП, ПВ
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено2 вер. 09:43
Прийом пропозицій2 вер. 09:43 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010939-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораКомбінований будинковий регулятор тиску газу
Оголошено1 вер. 17:26
Прийом пропозицій5 вер. 00:00 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-010237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-765_38430000-8 Детектори та аналізатори (Автоматичні потенціометричні титратори з супутніми послугами)
Оголошено1 вер. 16:39
Прийом пропозицій1 вер. 16:39 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-009284-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Пристрої звужувальні)
Оголошено1 вер. 16:01
Прийом пропозицій1 вер. 16:01 – 18 вер. 15:00 -
ID: UA-2026-09-01-007262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналізатор електролітів
Оголошено1 вер. 14:50
Прийом пропозицій1 вер. 14:50 – 18 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-01-006896-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЛічильні прилади різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено1 вер. 14:40
Прийом пропозицій1 вер. 14:40 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-01-005825-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїАналізатори сечі
Ім'я:Іванов Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380444519713 Факс:+380444228453ЄДРПОУ:33240845Оголошено1 вер. 14:00
Прийом пропозицій1 вер. 14:00 – 7 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-003406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-764_38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів (Ротаметри)
Оголошено1 вер. 11:52
Прийом пропозицій1 вер. 11:52 – 17 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-002236-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїГазоаналізатори
Оголошено1 вер. 10:53
Прийом пропозицій1 вер. 10:53 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-000774-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчик тиску «Сафір М»-5430-02-УХЛ3.1*(+5…+80)-0,25-16,0 kРа-10-42-Н37У-РГ-(2,5…63,0 kРа) ДК 021:2015 –38420000-5 – «Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газів»
Оголошено1 вер. 09:33
Прийом пропозицій1 вер. 09:33 – 17 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-31-013300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор Код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 38430000-8 — Детектори та аналізатори Код НК 024:2023 «Класифікатор медичних виробів»: 35476 — Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний Код НК 031:2024 «Національний класифікатор НК 031:2024
«Національна номенклатура медичних виробів»: W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год) Оголошено31 серп. 21:40
Прийом пропозицій31 серп. 21:40 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-31-012210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕнергодисперсійний рентгенофлуоресцентний спектрометр
Оголошено31 серп. 18:19
Прийом пропозицій31 серп. 18:19 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧотириканальний газоаналізатор
Ім'я:Колядюк Василь МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380352519580 Факс:+380352519580Веб сайт: ЄДРПОУ:38535547Оголошено31 серп. 17:36
Прийом пропозицій31 серп. 17:36 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011398-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляАпарат для визначення концентрації фактичних смол
Оголошено31 серп. 17:09
Прийом пропозицій4 вер. 00:00 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-011252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГематологічний аналізатор, НК 024:2023: 35476: Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro ), автоматичний)/ НК 031:2024 – W0202010101 АВТОМАТИЧНІ ГЕМАТОЛОГІЧНІ АНАЛІЗАТОРИ ЦІЛЬНОЇ КРОВІ – НИЗЬКА ПРОДУКТИВНІСТЬ (Пропускна здатність <= 100 тестів/год)
Оголошено31 серп. 17:04
Прийом пропозицій31 серп. 17:04 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-010832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермоперетворювач та інше
Оголошено31 серп. 16:45
Прийом пропозицій31 серп. 16:45 – 8 вер. 10:00