Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38343000-1»
-
ID: UA-2026-08-26-004440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин
Оголошено26 серп. 11:38
Прийом пропозицій26 серп. 11:38 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-003063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШаблони колієвимірювальні
Очікувана вартість1 036 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-006351-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин
Оголошено27 серп. 13:31
Прийом пропозицій27 серп. 13:31 – 4 вер. 15:00Очікувана вартість89 954,64 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-26-007971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУстановка випробувальна, вольтамперфазометр, цифровий осцилограф
Оголошено26 серп. 14:20
Прийом пропозицій26 серп. 14:20 – 3 вер. 10:00Очікувана вартість2 018 910,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-000967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗапчастини до системи контролю металу
Оголошено24 серп. 09:48
Прийом пропозицій24 серп. 09:48 – 4 вер. 10:00Очікувана вартість3 258 874,55 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-010976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалібри (ДК 021-2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)
Оголошено19 серп. 16:00
Прийом пропозицій19 серп. 16:00 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-002225-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38340000-0 по ДК 021:2015 - Прилади для вимірювання величин (Вимірювальні прилади). РПЗ - 9.75
Оголошено18 серп. 10:30
Прийом пропозицій18 серп. 10:30 – 26 серп. 10:00Очікувана вартість21 396,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-004933-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Оголошено11 серп. 12:01
Прийом пропозицій11 серп. 12:01 – 24 серп. 12:00Очікувана вартість114 427,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-30-008795-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТвердомір комбінований Т-УД3, код ДК 021:2015: 38340000-0 Прилади для вимірювання величин
Очікувана вартість43 590,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-004396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади та приладдя для вимірювання величин
Ім'я:Кравчук Оксана АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 лип. 12:13
Прийом пропозицій27 лип. 12:13 – 4 серп. 12:00Очікувана вартість301 755,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-27-000710-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПрилади для виявлення несправностей
Ім'я:Ушаков Владислав ІгоровичE-mail: [email protected] Телефон: 380672363433 Веб сайт: ЄДРПОУ:00480247Очікувана вартість66 234,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38340000-0 по ДК 021:2015 - Прилади для вимірювання величин (Вимірювальні прилади). РПЗ - 9.75
Оголошено24 лип. 11:54
Прийом пропозицій24 лип. 11:54 – 4 серп. 10:00Очікувана вартість21 396,30 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-002919-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Тестери ізоляції)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено23 лип. 10:59
Прийом пропозицій23 лип. 10:59 – 3 серп. 14:00Очікувана вартість974 083,33 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-13-003867-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади та приладдя для вимірювання величин
Ім'я:Гізун Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено13 лип. 11:52
Прийом пропозицій13 лип. 11:52 – 31 лип. 10:00Очікувана вартість191 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-09-010760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВимірювальні прилади
Очікувана вартість49 124,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-003305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМультиметри, кліщі та інше
Оголошено6 лип. 11:39
Прийом пропозицій6 лип. 11:39 – 14 лип. 10:00Очікувана вартість1 121 355,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-01-005364-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДатчики швидкості
Оголошено1 лип. 13:56
Прийом пропозицій1 лип. 13:56 – 9 лип. 12:00Очікувана вартість305 800,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-005464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 38340000-0 по ДК 021:2015 Прилади для вимірювання величин (Вимірювальні прилади). РПЗ -9.183
Оголошено30 черв. 12:22
Прийом пропозицій30 черв. 12:22 – 28 лип. 10:00Очікувана вартість219 044,30 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-26-005666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрилади для вимірювання величин (Вимірювачі параметрів силових трансформаторів)
Ім'я:Плеса Тетяна ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено26 черв. 12:39
Прийом пропозицій26 черв. 12:39 – 13 лип. 14:00Очікувана вартість579 850,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-002875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВимірювач та інше
Оголошено26 черв. 10:48
Прийом пропозицій26 черв. 10:48 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість978 208,14 грн
з ПДВЗавершена