Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38341000-7»

  • ID: UA-2026-09-04-012601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мультиметр

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 вер. 16:35

    Прийом пропозицій
    4 вер. 16:35 – 20 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    11 209,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    13 дн. 12 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-011924-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Мегаомметр

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 16:22

    Прийом пропозицій
    2 вер. 16:22 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    13 475,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 12 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-010474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект системи збору даних

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 вер. 15:38

    Прийом пропозицій
    2 вер. 15:38 – 18 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    460 333,40 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    11 дн. 12 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-01-008258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Цифровий вимірювальний комплекс

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 15:23

    Прийом пропозицій
    1 вер. 15:23 – 17 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    1 635 748,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    10 дн. 22 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади для вимірювання величин (Вимірювачі опору заземлення (Лот №1 Вимірювачі опору заземлення, Лот №2 Вимірювачі опору заземлення))

    Ім'я:
    Плеса Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:40

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:40 – 10 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    728 688,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 2 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-004407-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Аналізатор батарей

    Ім'я:
    Доманська Ганна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 ЄДРПОУ:
    02070921
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 12:33

    Прийом пропозицій
    31 серп. 12:33 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 650,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 12 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-000163-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вимірювальні прилади (ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин)

    Ім'я:
    Євгеній Борисов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380997114498 ЄДРПОУ:
    07940858
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:26

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:26 – 8 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    9 865,84 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 22 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008229-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади для вимірювання величин (Мультиметри, кліщі струмовимірювальні, магнітометр)

    Ім'я:
    Плеса Тетяна Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444612227 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 14:55

    Прийом пропозицій
    28 серп. 14:55 – 8 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    533 436,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 2 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-011726-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 38340000-0 Прилади для вимірювання величин (Покажчики напруги)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 16:50

    Прийом пропозицій
    27 серп. 16:50 – 7 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    204 679,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    22 г. 27 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-03-006495-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Багатофункціональний тестер

    Ім'я:
    Юлія Шульга
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678793465 Веб сайт:
    https://shabivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04378043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    760,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002824-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Матеріали для ремонту електромереж (матеріали для благоустрою території Христинівської міської ТГ), (код ДК 021:2015 -38340000-0 Прилади для вимірювання величин)

    Ім'я:
    Оксана КРАВЧЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380677558204 ЄДРПОУ:
    03356996
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 264,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-002940-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Покажчик високої напруги до 10 кВ УВН80-2М/1-С

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 995,60 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-009848-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дозиметр-радіометр

    Ім'я:
    Ірина Маковецька
    E-mail: [email protected] Телефон: +3805733663 ЄДРПОУ:
    43946762
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    31 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-007971-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Установка випробувальна, вольтамперфазометр, цифровий осцилограф

    Ім'я:
    Кучерук Олена Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380678292877 ЄДРПОУ:
    40538421
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 14:20

    Прийом пропозицій
    26 серп. 14:20 – 3 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    2 018 910,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-010127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Постачальник зобов’язується в порядку та на умовах, визначених цим Договором, поставити та передати у власність Покупця матеріали (Товар) для господарської діяльності, а саме: Мультиметр 830 L, в кількості 1 шт., (номенклатурний номер/код: 170658), по ціні 450,00 грн за одиницю, згідно ДК 021:2015: … 38341300-0 — Прилади для вимірювання електричних величин. Сума Договору становить 450,00 грн ( чотириста п’ятдесят гривень 00 копійок) без ПДВ.

    Ім'я:
    Віктор Рибін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501926155 ЄДРПОУ:
    20583073
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-009310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Прилади для вимірювання величин (Прилади контролю обмежувачів перенапруги)

    Ім'я:
    Сорока Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0444612325 ЄДРПОУ:
    30019801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    24 серп. 16:44 – 1 вер. 14:00
    Очікувана вартість

    104 657,20 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-24-004867-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015: 38340000-0 — Прилади для вимірювання величин (Мультиметр цифровий UNI-T UT61E або еквівалент) (38341300-0 – Прилади для вимірювання електричних величин)

    Ім'я:
    Мороз Галина Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445255575 ЄДРПОУ:
    05416952
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 12:52

    Прийом пропозицій
    24 серп. 12:52 – 1 вер. 12:51
    Очікувана вартість

    4 833,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-24-004751-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Вольтметр цифровий для генератора

    Ім'я:
    Кашубіна Ольга Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991121578 ЄДРПОУ:
    21560045
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 12:38

    Прийом пропозицій
    24 серп. 12:38 – 1 вер. 23:00
    Очікувана вартість

    101 250,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-21-012770-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Дозиметр-радіометр пошуковий

    Ім'я:
    Юсина Ірина Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 ЄДРПОУ:
    08803715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 18:58

    Прийом пропозицій
    27 серп. 20:00 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    113 286,00 грн

    з ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-21-002440-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    38340000-0 - Прилади для вимірювання величин

    Ім'я:
    Валентина Проскуріна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569550028 Веб сайт:
    http://dtec.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    00130820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 серп. 10:30

    Прийом пропозицій
    21 серп. 10:30 – 31 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    124 485,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 100 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro