Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38311210-3»
-
ID: UA-2026-08-10-005326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалібрувальна гиря
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК: 021:2015: 38300000-8 - Вимірювальні прилади
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38311210-3 Калібрувальні гирі (Комплект гир 2kg, 200g, 50g, 1 g, 200mg, 50mg, 5mg класу Е2)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Оголошено23 черв. 14:27
Прийом пропозицій23 черв. 14:27 – 1 лип. 15:00Очікувана вартість45 695,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-002829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези
Очікувана вартість2 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-30-005460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38310000-1 – Високоточні терези (38311210-3 Калібрувальні гирі) (тягарці балансувальні для проведення шиномонтажу транспортних засобів)
Ім'я:Сингаївський Олександр ПилиповичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено30 квіт. 12:45
Прийом пропозицій6 трав. 11:00 – 11 трав. 12:00Очікувана вартість38 275,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-22-002237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГирі калібрувальні
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-01-008849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГирі
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-04-012751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези(Гиря калібрувальна)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість4 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-011918-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалібрувальні гирі
Оголошено28 січ. 14:45
Прийом пропозицій28 січ. 14:45 – 8 лют. 12:00Очікувана вартість185 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-19-011811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГирі калібрувальні
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Очікувана вартість64 630,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-022460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі калібрувальні
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Оголошено10 груд. 2025 19:14
Прийом пропозицій10 груд. 2025 19:14 – 18 груд. 2025 09:00Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-05-009040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези(Гиря 200г)
Ім'я:Навроцька Світлана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978086453 ЄДРПОУ:02004500Очікувана вартість2 610,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-009754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалібрувальні гирі
Очікувана вартість2 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-22-000754-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі калібрувальні
Ім'я:Інна Валеріївна ЛюбомськаE-mail: [email protected] Телефон: +380975173685, +380487053097 ЄДРПОУ:00702972Оголошено22 лист. 2025 14:04
Прийом пропозицій22 лист. 2025 14:04 – 30 лист. 2025 09:00Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-07-011805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38310000-1 Високоточні терези (38311210-3 Калібрувальні гирі )
Очікувана вартість2 657,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-008875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТягарець HOFMANN станд. (type101) 5 гр. (100). Тягарець HOFMANN станд. (type101) 15 гр. (100). Тягарець HOFMANN станд. (type101) 10 гр. (100). Тягарець HOFMANN станд. (type101) 20 гр. (100). Тягарець HOFMANN станд. (type101) 25 гр. (100). Тягарець клеючий сталь низький Китай оцинкований 60 гр.
Ім'я:Кубовська Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487373458,380661605331 ЄДРПОУ:23211567Очікувана вартість4 640,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-014451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38310000-1 – Високоточні терези (38311210-3 Калібрувальні гирі) (Тягарці балансувальні самоклеючі сталеві)
Ім'я:Сингаївський Олександр ПилиповичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено21 жовт. 2025 15:59
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 11:00 – 30 жовт. 2025 12:00Очікувана вартість4 285,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-15-011308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі еталонні клас точності Е1
Ім'я:Мошкова Вікторія ГеннадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380456346992 Факс:+380456347173ЄДРПОУ:02568087Оголошено15 жовт. 2025 15:19
Прийом пропозицій15 жовт. 2025 15:19 – 24 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість117 790,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-02-011990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКалібрувальні гирі - 38311210-3
Оголошено2 вер. 2025 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 2025 17:50 – 11 вер. 2025 11:00Очікувана вартість321 885,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-01-009297-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГирі калібрувальні
Оголошено1 серп. 2025 16:19
Прийом пропозицій1 серп. 2025 16:19 – 9 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість75 000,00 грн
з ПДВЗавершена