Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38311200-0»
-
ID: UA-2026-08-31-012596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Оголошено31 серп. 19:06
Прийом пропозицій31 серп. 19:06 – 8 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-09-01-003693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи38310000-1 Високоточні терези Ваги (Західне ТУОМ)
Очікувана вартість51 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007846-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага електрична 50 кг
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги торгові для закладів освіти
Очікувана вартість5 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалібрувальна гиря
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектронні технічні ваги
Очікувана вартість1 980,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-006680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги TCS-102A (150kg)
Очікувана вартість5 922,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002972-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиваги торгівельні GSC-300 Cirunhelm - ДК 021:2015 - 38310000-1 Високоточні терези
Очікувана вартість2 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-001421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги електроні
Ім'я:Кривдик Наталія СтепанівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686463240 Факс:+380385329367ЄДРПОУ:04402729Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005602-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги торговельні Grunhelm GSC-052 до 50 кг, код ДК 021:2015 (CPV) : 38310000-1 Високоточні терези
Очікувана вартість1 134,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-001861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК: 021:2015: 38300000-8 - Вимірювальні прилади
Очікувана вартість15 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-008668-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38311210-3 Калібрувальні гирі (Комплект гир 2kg, 200g, 50g, 1 g, 200mg, 50mg, 5mg класу Е2)
Ім'я:Даниленко Олексій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380995435366 Веб сайт: ЄДРПОУ:02568182Оголошено23 черв. 14:27
Прийом пропозицій23 черв. 14:27 – 1 лип. 15:00Очікувана вартість45 695,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-012210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38310000-1- Високоточні терези (ваги лабораторні)
Оголошено22 черв. 16:41
Прийом пропозицій22 черв. 16:41 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість35 100,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-002829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези
Очікувана вартість2 799,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-007121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги промислові
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість1 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-002513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:38310000-1 - Високоточні терези (Ваги наїзні низькопрофільні платформні з пандусами (1,25x1,25 на 1500 кг.))
Очікувана вартість25 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-001243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги електронні
Ім'я:Климець Аліна БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено12 трав. 09:36
Прийом пропозицій12 трав. 09:36 – 25 трав. 09:00Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-30-005460-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38310000-1 – Високоточні терези (38311210-3 Калібрувальні гирі) (тягарці балансувальні для проведення шиномонтажу транспортних засобів)
Ім'я:Сингаївський Олександр ПилиповичE-mail: [email protected] Телефон: +380442070403 Факс:+380442070403ЄДРПОУ:01993807Оголошено30 квіт. 12:45
Прийом пропозицій6 трав. 11:00 – 11 трав. 12:00Очікувана вартість38 275,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-28-013209-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФасувальні ваги підвищеної точності ВТД - 6/0,1ТЗЕ, до 6 кг, 0,1 г
Очікувана вартість3 990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-23-014245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги фасувальні 30ВП1-В(Б)
Очікувана вартість2 481,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro