Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38311100-9»
-
ID: UA-2026-08-31-012596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Оголошено31 серп. 19:06
Прийом пропозицій31 серп. 19:06 – 8 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-24-007391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Оголошено24 серп. 15:02
Прийом пропозицій24 серп. 15:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-11-012567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗакупівля електронних аналітичних вагів з метою належного забезпечення виконання науково-технічного проєкту, що проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Оголошено11 серп. 17:52
Прийом пропозицій11 серп. 17:52 – 19 серп. 10:00Очікувана вартість789 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-008830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги електронні лабораторні
Оголошено4 серп. 15:10
Прийом пропозицій4 серп. 15:10 – 12 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість31 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-30-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи3831:(2026) - ДК 021:2015 : 38310000-1 - Високоточні терези (PS 210.R2 (Польща) з рідкокристалічним дисплеєм, виробництва «RADWAG» (Польща) Класс точності ДСТУ EN45501 - II)
Очікувана вартість42 744,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги аналітичні
Оголошено29 лип. 13:25
Прийом пропозицій29 лип. 13:25 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 750,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-010812-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги лабораторні
Оголошено20 лип. 17:59
Прийом пропозицій20 лип. 17:59 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість109 992,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні аналітичні ваги
Оголошено14 лип. 16:33
Прийом пропозицій14 лип. 16:33 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість51 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-008528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38310000-1- Високоточні терези (ваги аналітичні)
Оголошено13 лип. 15:30
Прийом пропозицій13 лип. 15:30 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 977,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-003465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги різні
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено8 лип. 11:23
Прийом пропозицій8 лип. 11:23 – 27 лип. 09:00Очікувана вартість95 540,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-009054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги електронні лабораторні
Ім'я:Осірна Світлана ПавлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048334 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено30 черв. 14:40
Прийом пропозицій30 черв. 14:40 – 9 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість37 200,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-29-012252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналітичні ваги. ДК 021:2015: 38310000-1 Високоточні терези (ДК 021:2015: 38311100-9 Електронні аналітичні ваги)
Ім'я:Олександр ГордієнкоE-mail: [email protected] Телефон: +380980026049 Веб сайт: ЄДРПОУ:16459396Оголошено29 черв. 21:52
Прийом пропозицій29 черв. 21:52 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість67 700,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-29-002962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги лабораторні
Оголошено29 черв. 11:11
Прийом пропозицій29 черв. 11:11 – 7 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 750,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-27-000317-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВисокоточні терези ( Аналітичні ваги AS.120.R2)
Оголошено27 черв. 12:59
Прийом пропозицій27 черв. 12:59 – 5 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість163 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-007001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями38310000-1- Високоточні терези (ваги аналітичні)
Оголошено15 черв. 13:59
Прийом пропозицій15 черв. 13:59 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 977,40 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-12-005294-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлектронні аналітичні ваги
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено12 черв. 11:58
Прийом пропозицій12 черв. 11:58 – 20 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість50 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-014135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАналітичні ваги KERN ACS 300-4
Очікувана вартість92 448,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-012022-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги для зважування для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 38310000-1 — Високоточні терези) (2983)
Оголошено4 черв. 16:02
Прийом пропозицій4 черв. 16:02 – 15 черв. 11:00Очікувана вартість17 742,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-006865-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги електронні аналітичні ANG 220C "AXIS"
Очікувана вартість58 725,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-23-000554-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАналітичні ваги з екраном
Оголошено23 трав. 18:12
Прийом пропозицій23 трав. 18:12 – 1 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість40 404,00 грн
з ПДВЗавершена