Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38311000-8»

  • ID: UA-2026-08-31-012596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги

    Ім'я:
    Проць Мар′яна Юріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977068852 ЄДРПОУ:
    02071010
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 19:06

    Прийом пропозицій
    31 серп. 19:06 – 8 вер. 19:00
    Очікувана вартість

    344 625,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 5 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-007391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ваги

    Ім'я:
    Єлизавета Панченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт:
    https://www.kpi.kharkov.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    02071180
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 15:02

    Прийом пропозицій
    24 серп. 15:02 – 7 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 10 г. 20 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код Дк 021:2015-38310000-1 Високоточні терези

    Ім'я:
    Катерина Борисюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934354843 ЄДРПОУ:
    04408790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    12 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-009803-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги торгові

    Ім'я:
    Ірина Дацюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972984875 ЄДРПОУ:
    25303977
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006435-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вага (Варварівська початкова школа)

    Ім'я:
    Алла Процюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384320291 Веб сайт:
    https://polonne.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    40212984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-003693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    38310000-1 Високоточні терези Ваги (Західне ТУОМ)

    Ім'я:
    Лита Володимир Богданович
    E-mail: [email protected] Телефон: 3800322563216 ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    51 300,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги товарні GRUNHELM GSC-300 макс вага 300кг NEW

    Ім'я:
    Дмитрук Наталія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380632441183 ЄДРПОУ:
    41779441
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 382,42 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005776-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Кухонний інвентар та інше обладнення

    Ім'я:
    Катерина Абрамчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380687154673 ЄДРПОУ:
    22554868
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 960,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-002549-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 38310000-1 Високоточні терези (Ваги неавтоматичні Vagar VW в асортименті для закладів загальної середньої освіти Південноукраїнської міської ради)

    Ім'я:
    Ірина Білоусова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513656307 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 035,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-004457-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 - 38311000-8 — Електронні ваги та приладдя до них

    Ім'я:
    БОРТОШ Ірина Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966656565 ЄДРПОУ:
    22115005
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-003693-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги торгівельні

    Ім'я:
    Калинич Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673108053 ЄДРПОУ:
    01992587
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-011731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги електронні

    Ім'я:
    Ваглай Вікторія Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669055876 ЄДРПОУ:
    43356036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007846-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вага електрична 50 кг

    Ім'я:
    Ольга Шинкар
    E-mail: [email protected] Телефон: +335256985 ЄДРПОУ:
    20141576
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тензовагові датчики

    Ім'я:
    Овсієнко Дар′я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380935164364 ЄДРПОУ:
    00135390
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 15:43

    Прийом пропозицій
    19 серп. 15:43 – 27 серп. 12:00
    Очікувана вартість

    475 800,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-010052-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги (Полонський ліцей №1 ім. М. Кукурузи)

    Ім'я:
    Алла Процюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384320291 Веб сайт:
    https://polonne.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    40212984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-009048-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Ваги електронні 150кг складні металеві S-1654

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 15:30

    Прийом пропозицій
    22 серп. 00:00 – 27 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-18-003758-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги електронні з АКБ напольні згідно (ДК 021:2015 38311000-8 Електронні ваги та приладдя до них)

    Ім'я:
    Сергій Савченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380535861146 Веб сайт:
    https://hrabarivskyy-internat.pl.ua/publichni-zakupivli/
    ЄДРПОУ:
    03189268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-001410-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги еленктронні СТ600 50кг

    Ім'я:
    Оксана Світлична
    E-mail: [email protected] Телефон: +380662939533 Веб сайт:
    https://sites.google.com/view/new-san-osvita/
    ЄДРПОУ:
    43311807
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 340,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-009871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги торгові для закладів освіти

    Ім'я:
    Ірина Покидько
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680106695 ЄДРПОУ:
    44050616
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 996,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-008808-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ваги (Полонський ліцей №7 ім. М. Сливки)

    Ім'я:
    Алла Процюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384320291 Веб сайт:
    https://polonne.osv.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    40212984
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 126 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro