Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38310000-1»
-
ID: UA-2026-08-31-012596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Оголошено31 серп. 19:06
Прийом пропозицій31 серп. 19:06 – 8 вер. 19:00 -
ID: UA-2026-08-29-000401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВаги (код 38310000-1 — Високоточні терези за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Оголошено29 серп. 14:05
Прийом пропозицій3 вер. 14:00 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-007391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВаги
Ім'я:Єлизавета ПанченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577076556 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071180Оголошено24 серп. 15:02
Прийом пропозицій24 серп. 15:02 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-21-012306-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВаги автомобільні металеві з максимальним навантаженням 80 тон для статичного зважування транспортних засобів з монтажем та пусконалагодженням на місці їх безпосередньої дислокації на збірному залізобетонному фундаменті
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено21 серп. 17:20
Прийом пропозицій28 серп. 19:00 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-02-013255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання ваг електронних підлогових та настільних (на основі CPV за ДК 021:2015 -38310000-1 Високоточні терези)
Очікувана вартість34 754,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези
Очікувана вартість5 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-011637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-010254-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага лабораторна компактна високоточна.
Очікувана вартість1 840,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009657-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги електронні
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-009479-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСмарт ваги електронні
Очікувана вартість1 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-008866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага на 50кг
Очікувана вартість1 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005475-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод Дк 021:2015-38310000-1 Високоточні терези
Очікувана вартість12 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-005061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага
Очікувана вартість495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003290-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги торгові
Ім'я:Кузьмовська Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685140110 ЄДРПОУ:04394616Очікувана вартість1 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-001014-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВисокоточні терези (Ваги напольні механічні)
Очікувана вартість3 906,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009803-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги торгові
Очікувана вартість2 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009763-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиваги товарні
Очікувана вартість5 737,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага Grunhelm GSC-045
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006435-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВага (Варварівська початкова школа)
Очікувана вартість1 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-004538-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВаги торговельні
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro