Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «38290000-4»
-
ID: UA-2026-08-27-003481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект оптичного нівеліра NIVEL SYSTEM N32X
Оголошено27 серп. 11:20
Прийом пропозицій27 серп. 11:20 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-20-010329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (Геодезичне обладнання для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено20 серп. 15:40
Прийом пропозицій20 серп. 15:40 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-27-002439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТринога для нiвелiра
Ім'я:Лавриненко Олена МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445255363 Факс:+380445255363Веб сайт: ЄДРПОУ:02572508Очікувана вартість930,75 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОптичний нівелір
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007875-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-725_38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (Геодезичний комплекс)
Оголошено25 серп. 14:14
Прийом пропозицій25 серп. 14:14 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 927 500,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиприймач геодезичного обладнання - GNSS RTK комплект WALKER 2 IMU KIT
Очікувана вартість95 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-012486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПрофілометричний аналізатор хлорофілу SWiFT CTDplus Chlorophyll a в комплекті з CTD датчиками
Оголошено18 серп. 17:11
Прийом пропозицій18 серп. 17:11 – 26 серп. 16:29Очікувана вартість650 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-010270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГідрометричний млинок
Ім'я:Мішаков Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442399372 Веб сайт: ЄДРПОУ:25836018Оголошено17 серп. 16:04
Прийом пропозицій17 серп. 16:04 – 30 серп. 12:00Очікувана вартість2 050 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-004990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДоплерівський вимірювач витрат води
Ім'я:Мішаков Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442399372 Веб сайт: ЄДРПОУ:25836018Оголошено17 серп. 12:33
Прийом пропозицій17 серп. 12:33 – 25 серп. 13:00Очікувана вартість6 208 602,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-010565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГідроакустична пошукова система з блоком обробки даних
Очікувана вартість98 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-009467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015: 38290000-4 Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої (Інструмент інвентаризації лісів Field-Map)
Оголошено13 серп. 15:19
Прийом пропозицій13 серп. 15:19 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість289 800,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-12-004985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Ручний лазерний сканер за кодом ДК 021:2015 - 38290000-4 - Геодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої»
Ім'я:Святослав ЦимбрилаE-mail: [email protected] Телефон: +380684494245 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070987Оголошено12 серп. 12:22
Прийом пропозицій12 серп. 12:22 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість150 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-010723-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПідводний роботизований гідроакустичний комплекс
Оголошено10 серп. 16:50
Прийом пропозицій10 серп. 16:50 – 26 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 416 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-007053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГеодезичне обладнання
Ім'я:Мельник Анатолій АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263830 ЄДРПОУ:21313677Оголошено10 серп. 14:42
Прийом пропозицій10 серп. 14:42 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість15 300,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-005552-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТеодоліт електронний DT-2 Nivel System
Очікувана вартість49 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьторги за правилами організатораMOES-UIHERP-C2-MERGERS-82 Закупівля обладнання для морського навчально-наукового центру ОНУ імені І. І. Мечникова
Оголошено5 серп. 13:43
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 24 серп. 15:00Очікувана вартість7 699 926,02 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-03-010666-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиGNSS контролер
Ім'я:Отченашко Володимир ВіталійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено3 серп. 16:59
Прийом пропозицій3 серп. 16:59 – 22 серп. 09:00Очікувана вартість58 333,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-005771-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект електронного тахеометра Sokkia SET610 Б/В
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГеодезичні, гідрографічні, океанографічні та гідрологічні прилади та пристрої
Очікувана вартість230 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro