Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37823800-1»
-
ID: UA-2026-08-27-006499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для образотворчого мистецтва
Очікувана вартість20 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір кольоровий та картон (Код 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір кольоровий (Код 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон для архівації та картон кольоровий двосторонній, А4
Ім'я:Вербенко Юлія ВладленівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380444561599,380503861755 ЄДРПОУ:19137032Очікувана вартість786,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-003717-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція поліграфічна (політурний картон,220х310 мм) Класифікатор ДК 021:2015 код 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва
Очікувана вартість3 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-009199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір кольоровий,креповий
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість559,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-006772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлівці кольорові, пластилін, картон кольоровий, акварель, стакан-непереливайка, дошка для пластиліну, фломастери, пензлі для малювання
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість6 371,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-009833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання приладдя для рукоділля та образотворчого мистецтва, за кодом ДК 021-2015 (CPV): 37823800-1 Багатошаровий папір і картон , з метою реалізації проекту "єМістечко - Культурно-освітня платформа в бібліотеці "Простір можливостей"
Очікувана вартість1 792,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-006208-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон кольоровий
Очікувана вартість8 797,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-000432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКольорові олівці, картон
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість4 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-008994-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (папір кольоровий, ватман )
Очікувана вартість360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон А4,А3
Очікувана вартість145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-003418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (37821000-9 Пензлі для малювання, 37822100-7 Кольорові олівці, 37822300-9 Кольорова крейда, 37823800-1 Багатошаровий папір і картон)
Очікувана вартість27 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-010223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для образотворчого мистецтва (ДК 021:2015: 37820000-2 — Приладдя для образотворчого мистецтва)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість7 154,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-011069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для образотворчого мистецтва
Очікувана вартість695,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-001837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для образотворчого мистецтва
Очікувана вартість695,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-19-001383-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон
Очікувана вартість174,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-004212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон білий А4 (250мікр)
Очікувана вартість137,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-001570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартон (Код 37820000-2 - Приладдя для образотворчого мистецтва за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість135,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір та картон 5 лотів: лот №1 - Папір мішковий крафт; лот № 2 - Картон макулатурний; лот №3 - Картон целюлозний; лот № 4 - Картон палітурний; лот № 5 - Мікрогофрокартон
Ім'я:Відділ державних закупівель Відділ державних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: +380442717329 ЄДРПОУ:00034074Оголошено15 трав. 17:11
Прийом пропозицій15 трав. 17:11 – 25 трав. 11:00Очікувана вартість1 755 703,00 грн
з ПДВЗавершена