Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37823500-8»
-
ID: UA-2026-08-27-007069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір обгортковий крафтовий
Ім'я:Мельник Олег ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380332722384 Факс:+380332730300ЄДРПОУ:34745031Очікувана вартість0,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір крейдований
Очікувана вартість21 280,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-011988-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір крейдований для друку книги-альманаху "Гуцульський калєндарь на 2027 рік"
Ім'я:Сливчук ОленаE-mail: [email protected] Телефон: +380981332947 Факс:+380343221232ЄДРПОУ:22169188Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлей, папки, канцелярське приладдя
Очікувана вартість5 406,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-008705-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37823500-8 Крейдований папір і крафт-папір (Папір мішковий крафт 80/500Папір мішковий крафт 80/500, FSC Recycled 100%, SGSCH-COC-230009)
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-007674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37823500-8 Крейдований папір і крафт-папір
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-007536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 37823500-8 Крейдований папір і крафт-папір(Папір мішковий крафт (37820000-2))
Очікувана вартість36 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрейдований папір і крафт-папір
Ім'я:Олександр БалановськийE-mail: [email protected] Телефон: +380962231400 Веб сайт: ЄДРПОУ:30212155Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-007419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір для упаковки квітів, набір пензлів
Очікувана вартість80,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-002899-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 37820000-2 «Приладдя для образотворчого мистецтва» (папір мішковий крафт (уточнюючий код ДК 021 2015 - 37823500-8 – крейдований папір і крафт-папір))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір для пакування крафтовий
Очікувана вартість207,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010650-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрафт-папір, 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Очікувана вартість12 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-004613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямипапір офісний формату А4
Ім'я:Щербак Альона ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532510249 Факс:+380532510249ЄДРПОУ:37829297Оголошено12 черв. 11:40
Прийом пропозицій12 черв. 11:40 – 24 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-000866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір крейдований
Очікувана вартість9 056,29 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір крейдований
Очікувана вартість2 940,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-010060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрафт папір SE 90г/м2 102х70см 100 арк згідно з ДК 021: 2015 - 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (37823500-8 - Крейдований папір і крафт-папір)
Очікувана вартість9 971,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-013944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір (крафт)
Очікувана вартість1 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-012427-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір та картон 5 лотів: лот №1 - Папір мішковий крафт; лот № 2 - Картон макулатурний; лот №3 - Картон целюлозний; лот № 4 - Картон палітурний; лот № 5 - Мікрогофрокартон
Ім'я:Відділ державних закупівель Відділ державних закупівельE-mail: [email protected] Телефон: +380442717329 ЄДРПОУ:00034074Оголошено15 трав. 17:11
Прийом пропозицій15 трав. 17:11 – 25 трав. 11:00Очікувана вартість1 755 703,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-006192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір крейдований
Очікувана вартість304 020,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-009975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКрафт-папір (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість10 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro