Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37823100-4»
-
ID: UA-2026-09-01-003094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 37820000-2 – Приладдя для образотворчого мистецтва (Пергамент для випічки LIGNUM PROF 50 метрів 38 см рулон в термозбіжці з етикеткою 12/ SRP box – 37823100-4)
Очікувана вартість1 177,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР26Т – 117; 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (Пергамент для випікання)
Очікувана вартість27 738,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-009025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір пергаментний
Ім'я:Мирошниченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380981798147 ЄДРПОУ:00693517Очікувана вартість1 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-009445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-102; 37820000-2 Приладдя для образотворчого мистецтва (Пергамент для випікання)
Оголошено3 лип. 16:08
Прийом пропозицій3 лип. 16:08 – 11 лип. 10:00Очікувана вартість27 738,61 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-000188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергаментний папір 38см.10м ( Орівський ЗЗСО I-III ст.) ДК 021:2015 37823100-4 Пергаментний папір
Очікувана вартість855,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-009780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергаментний папір
Очікувана вартість320,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергаментний папір
Ім'я:Немченко Дарія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380985767410 ЄДРПОУ:37411607Очікувана вартість285,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-28-009056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипергамент 50м 38см
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість333,83 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-002346-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергамент для запікання
Очікувана вартість200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-005473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергаментний папір для Старомізунського закладу дошкільної освіти «Журавлик»
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-17-004101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір пергаментний білий 50м*29см
Очікувана вартість198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-15-010362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір д/випічки 50м, пергамент 50м 38см
Ім'я:Бенківська Катерина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380673696185 ЄДРПОУ:22204341Очікувана вартість1 137,97 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-12-000043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергаментний папір
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість762,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-10-017289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПриладдя для образотворчого мистецтва
Очікувана вартість27 692,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-006829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір пергаментний
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість762,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-019437-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГосподарські товари
Очікувана вартість3 230,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-18-017015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями37823100-4 Пергаментний папір
Оголошено18 лист. 2025 18:27
Прийом пропозицій18 лист. 2025 18:27 – 26 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість26 400,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-17-002839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір пергаментний білий 50м*29см;Папір пергаментний коричневий 50м
Очікувана вартість246,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-016202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПергамент
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-011471-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37823100-4 - Пергаментний папір
Очікувана вартість37,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro