Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535270-0»
-
ID: UA-2026-08-24-010046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниці для ігрових майданчиків - пластикова пісочниця складана Marmat 170 см, пластикова пісочниця складана Home-Garden24 160 см
Очікувана вартість10 301,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011784-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість25 800,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено11 серп. 16:44
Прийом пропозицій11 серп. 16:44 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 291,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено7 серп. 11:31
Прийом пропозицій7 серп. 11:31 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 291,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-20-002709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено20 лип. 11:16
Прийом пропозицій20 лип. 11:16 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 494 658,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-009619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість8 340,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-007601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість20 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект дитячого ігрового обладнання
Оголошено7 лип. 13:52
Прийом пропозицій7 лип. 13:52 – 15 лип. 01:00Очікувана вартість727 878,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено6 лип. 16:51
Прийом пропозицій6 лип. 16:51 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість872 397,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» код ДК 021:2015 – 37530000-2 (елементи для ігрового майданчика)
Очікувана вартість99 764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-009592-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниці з накриттям
Очікувана вартість87 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003443-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниці
Очікувана вартість96 867,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика інклюзивного типу
Оголошено18 черв. 19:02
Прийом пропозицій18 черв. 19:02 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість260 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-004335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниця дерев'яна 1500*1500
Очікувана вартість7 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект дитячого ігрового обладнання
Оголошено4 черв. 15:00
Прийом пропозицій4 черв. 15:00 – 15 черв. 01:00Очікувана вартість783 267,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-02-012873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСучасне спортивно-ігрове обладнання та елементи для дітей дошкільного віку (для модернізації спортивних майданчиків)
Оголошено2 черв. 16:56
Прийом пропозицій2 черв. 16:56 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-007292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниця дерев'яна
Очікувана вартість22 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-005267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниця дерев'яна
Очікувана вартість22 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи ігрових майданчиків
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-004367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПісочниці (2 шт)
Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro