Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535250-4»
-
ID: UA-2026-08-26-004211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37530000-2- Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор(Гойдалка )
Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37530000-2- Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор(Гойдалка )
Очікувана вартість14 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ресурсної кімнати (кімнатні ігри)
Очікувана вартість18 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-011514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено11 серп. 16:44
Прийом пропозицій11 серп. 16:44 – 19 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 291,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-07-003821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено7 серп. 11:31
Прийом пропозицій7 серп. 11:31 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 291,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-20-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти дитячого обладнання
Оголошено20 лип. 12:19
Прийом пропозицій20 лип. 12:19 – 28 лип. 01:00Очікувана вартість83 251,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-002709-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено20 лип. 11:16
Прийом пропозицій20 лип. 11:16 – 2 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 494 658,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-11-000688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКарусель, гірка, дитячі гойдалки
Ім'я:Педченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978127097 Факс:+380553521795ЄДРПОУ:26555391Оголошено11 лип. 23:45
Прийом пропозицій11 лип. 23:45 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість128 361,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-006074-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект дитячого ігрового обладнання
Оголошено7 лип. 13:52
Прийом пропозицій7 лип. 13:52 – 15 лип. 01:00Очікувана вартість727 878,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-014493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІгрове обладнання для дитячих майданчиків
Оголошено30 черв. 17:46
Прийом пропозицій30 черв. 17:46 – 8 лип. 12:00Очікувана вартість121 585,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-013944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс №1; Гойдалка-балансир №1; Гойдалка-балансир №2; Гойдалка-гніздо №1; Гойдалка-гніздо №2; Карусель №1; Карусель №2; Качалка на пружині №1; Качалка на пружині №2)
Оголошено30 черв. 17:13
Прийом пропозицій30 черв. 17:13 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-000762-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (качалка-балансир, сидіння до гойдалки)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість25 664,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-013704-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика інклюзивного типу
Оголошено18 черв. 19:02
Прийом пропозицій18 черв. 19:02 – 26 черв. 09:00Очікувана вартість260 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-009904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект дитячого ігрового обладнання
Оголошено4 черв. 15:00
Прийом пропозицій4 черв. 15:00 – 15 черв. 01:00Очікувана вартість783 267,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-02-012873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСучасне спортивно-ігрове обладнання та елементи для дітей дошкільного віку (для модернізації спортивних майданчиків)
Оголошено2 черв. 16:56
Прийом пропозицій2 черв. 16:56 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи дитячих ігрових майданчиків
Оголошено21 трав. 16:20
Прийом пропозицій21 трав. 16:20 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи ігрових майданчиків
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-011365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор: Ігрові комплекси та обладнання для дитячих майданчиків.
Оголошено18 трав. 16:02
Прийом пропозицій18 трав. 16:02 – 26 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 204 408,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-009792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплект дитячого ігрового обладнання
Оголошено14 трав. 14:53
Прийом пропозицій14 трав. 14:53 – 22 трав. 01:00Очікувана вартість803 197,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-28-013860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор: Ігрові комплекси та обладнання для дитячих майданчиків
Оголошено28 квіт. 17:12
Прийом пропозицій28 квіт. 17:12 – 9 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 204 408,67 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась