Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535240-1»
-
ID: UA-2026-08-12-000504-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДУ 021:2015- 37535200-9 Обладнення для ігрових майданчиків ( Гірка "Малюк",Н1000мм)
Очікувана вартість61 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011793-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГірка
Очікувана вартість4 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомплекти дитячого обладнання
Оголошено20 лип. 12:19
Прийом пропозицій20 лип. 12:19 – 28 лип. 01:00Очікувана вартість83 251,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрових майданчиків
Очікувана вартість20 664,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-007652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» код ДК 021:2015 – 37530000-2 (елементи для ігрового майданчика)
Очікувана вартість99 764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-001047-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГірки для ігрових майданчиків
Очікувана вартість99 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГірка мала, Гойдалка “Човник”, Гойдалка подвійна на ланцюгах
Очікувана вартість90 801,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-004837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено3 черв. 11:48
Прийом пропозицій3 черв. 11:48 – 11 черв. 01:00Очікувана вартість160 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-012873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСучасне спортивно-ігрове обладнання та елементи для дітей дошкільного віку (для модернізації спортивних майданчиків)
Оголошено2 черв. 16:56
Прийом пропозицій2 черв. 16:56 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-011712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕлементи дитячих ігрових майданчиків
Оголошено21 трав. 16:20
Прийом пропозицій21 трав. 16:20 – 29 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість190 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-20-007142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлементи ігрових майданчиків
Очікувана вартість99 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрового майданчика
Очікувана вартість98 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-19-017696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІгровий комплекс гірка 1,0 м (гойдалка гнучкий підвіс)
Ім'я:Зьомок Наталія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380686399693 ЄДРПОУ:41932978Очікувана вартість81 125,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-11-013510-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиігровий комплекс "Бармалей"
Очікувана вартість99 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-21-015516-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиігрові комплекси, каруселі
Оголошено21 лист. 2025 17:13
Прийом пропозицій21 лист. 2025 17:13 – 29 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість231 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-14-002133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДитячий спортивний комплекс; качеля-балансир; лавка з спинкою; дитячий майданчик
Оголошено14 лист. 2025 10:04
Прийом пропозицій14 лист. 2025 10:04 – 22 лист. 2025 08:00Очікувана вартість160 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-014448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для спортивно-ігрового майданчику закладу дошкільної освіти с.Лапаївка за ДК (CPV) 021:2015- 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Оголошено12 лист. 2025 16:25
Прийом пропозицій12 лист. 2025 16:25 – 20 лист. 2025 08:00Очікувана вартість522 314,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-12-004849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГірка комбі, ігровий елемент машина, ігровийбудиночок, гірка для малят
Оголошено12 лист. 2025 12:56
Прийом пропозицій12 лист. 2025 12:56 – 20 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість408 060,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2025-11-11-008214-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДитячий ігровий комплекс
Ім'я:Лучинська Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674958818 Факс:+380434721153ЄДРПОУ:04325963Оголошено11 лист. 2025 13:00
Прийом пропозицій11 лист. 2025 13:00 – 19 лист. 2025 13:02Очікувана вартість40 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-27-011104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГірка дитяча
Очікувана вартість34 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro