Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535220-5»
-
ID: UA-2026-08-19-010807-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи дитячо-спортивного майданчика із встановленням
Оголошено19 серп. 15:55
Прийом пропозицій19 серп. 15:55 – 27 серп. 08:00Очікувана вартість3 616 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-19-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ресурсної кімнати (кімнатні ігри)
Очікувана вартість18 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-011412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання елементів та обладнання для дитячих майданчиків зі встановленням
Оголошено18 серп. 16:19
Прийом пропозицій18 серп. 16:19 – 26 серп. 08:00Очікувана вартість1 250 862,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-009302-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГральні елементи майданчика за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів (ДК 021:2015 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Оголошено14 серп. 15:22
Прийом пропозицій14 серп. 15:22 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 380,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-07-008002-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГральні елементи майданчика за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів (ДК 021:2015 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Оголошено7 серп. 14:28
Прийом пропозицій7 серп. 14:28 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість602 380,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001391-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтінка для лазіння, Ігрові комплекси, Канатний комплекс «Піраміда» (зі встановленням)
Оголошено6 серп. 09:54
Прийом пропозицій6 серп. 09:54 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 800 676,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-27-006498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтінка для лазіння, Ігрові комплекси, Канатний комплекс «Піраміда» (зі встановленням)
Оголошено27 лип. 14:13
Прийом пропозицій27 лип. 14:13 – 4 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 800 676,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-21-010174-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено21 лип. 16:15
Прийом пропозицій21 лип. 16:15 – 29 лип. 08:00Очікувана вартість2 228 333,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-009818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено17 лип. 16:17
Прийом пропозицій17 лип. 16:17 – 25 лип. 08:00Очікувана вартість3 562 416,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-009744-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено7 лип. 16:20
Прийом пропозицій7 лип. 16:20 – 15 лип. 08:00Очікувана вартість3 562 416,67 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-004837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено16 черв. 11:41
Прийом пропозицій16 черв. 11:41 – 24 черв. 08:00Очікувана вартість4 066 900,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-09-014348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІгрове обладнання для дитячих майданчиків, код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних та кімнатних ігор за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: гойдалка для дітей з особливими фізичними можливостями – 37535210-2; дитячий ігровий комплекс для дітей з інвалідністю – 37535220-6
Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-010605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГральні елементи спортивного майданчика за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів (ДК 021:2015 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)
Оголошено2 черв. 15:38
Прийом пропозицій2 черв. 15:38 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 195 360,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-007736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено28 трав. 14:21
Прийом пропозицій28 трав. 14:21 – 6 черв. 08:00Очікувана вартість1 625 920,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-014537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІгрове обладнання для дитячих майданчиків, код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних та кімнатних ігор за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника: гойдалка для дітей з особливими фізичними можливостями – 37535210-2; дитячий ігровий комплекс для дітей з інвалідністю – 37535220-6.
Оголошено18 трав. 23:55
Прийом пропозицій18 трав. 23:55 – 27 трав. 19:00Очікувана вартість170 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-15-012101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового майданчика із встановленням
Ім'я:Ігнатенко Ганна СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380979403706 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено15 трав. 16:38
Прийом пропозицій15 трав. 16:38 – 23 трав. 08:00Очікувана вартість1 625 920,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-07-006142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбладнання для ігрового майданчика
Очікувана вартість98 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-008310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання елементів та обладнання для дитячого майданчика зі встановленням
Оголошено6 трав. 14:03
Прийом пропозицій6 трав. 14:03 – 14 трав. 08:00Очікувана вартість725 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-004267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено5 трав. 11:16
Прийом пропозицій5 трав. 11:16 – 13 трав. 23:50Очікувана вартість199 344,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-29-009761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового майданчика із встановленням
Ім'я:Подакова Алла ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт: ЄДРПОУ:04052531Оголошено29 квіт. 15:39
Прийом пропозицій29 квіт. 15:39 – 7 трав. 08:00Очікувана вартість1 625 920,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась