Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535210-2»

  • ID: UA-2026-08-31-000173-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    сидіння для гойдалок гніздо лелеки з металевим каркасом антивандальні посилені

    Ім'я:
    Світлана ВЕЛИЧКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993823063 ЄДРПОУ:
    03351970
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 08:28

    Прийом пропозицій
    31 серп. 08:28 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    201 694,44 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 23 г. 29 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-013086-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    качеля дитяча

    Ім'я:
    Цюпер Ірина ВОЛОДИМИРІВНА
    E-mail: [email protected] Телефон: 380672747711 ЄДРПОУ:
    23802251
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-010807-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою населених пунктів: елементи дитячо-спортивного майданчика із встановленням

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 15:55

    Прийом пропозицій
    19 серп. 15:55 – 27 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    3 616 666,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-18-011412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою: придбання елементів та обладнання для дитячих майданчиків зі встановленням

    Ім'я:
    Бодня Альона Федорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0564948012 ЄДРПОУ:
    04052548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 16:19

    Прийом пропозицій
    18 серп. 16:19 – 26 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    1 250 862,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-14-009302-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гральні елементи майданчика за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів (ДК 021:2015 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

    Ім'я:
    Лілія Орлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686851515 ЄДРПОУ:
    04052554
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 серп. 15:22

    Прийом пропозицій
    14 серп. 15:22 – 22 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    602 380,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-11-011514-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Пісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор

    Ім'я:
    Куруч Анастасія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:
    41321572
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 16:44

    Прийом пропозицій
    11 серп. 16:44 – 19 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    183 291,67 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-07-008002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Гральні елементи майданчика за рахунок видатків із благоустрою населених пунктів (ДК 021:2015 37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор)

    Ім'я:
    Лілія Орлова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380686851515 ЄДРПОУ:
    04052554
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 серп. 14:28

    Прийом пропозицій
    7 серп. 14:28 – 15 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    602 380,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-08-05-009801-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ігрове обладнання для обвлаштування дитячих майданчиків

    Ім'я:
    Андроненков Сергій
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509535475 ЄДРПОУ:
    45032582
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 680,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-22-000707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для дитячого майданчика

    Ім'я:
    Климець Аліна Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380384263823 Веб сайт:
    http://www.xaec.org.ua/
    ЄДРПОУ:
    21313677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    22 лип. 09:20

    Прийом пропозицій
    22 лип. 09:20 – 5 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    145 892,61 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-21-010174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 16:15

    Прийом пропозицій
    21 лип. 16:15 – 29 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    2 228 333,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-002709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Обладнання для дитячого майданчика

    Ім'я:
    Наталія Партечко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380973055378 ЄДРПОУ:
    23242220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 11:16

    Прийом пропозицій
    20 лип. 11:16 – 2 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 494 658,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-002603-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ігрове обладнання (видатки з благоустрою населених пунктів)

    Ім'я:
    Алла Шеін
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674216202 ЄДРПОУ:
    37992989
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 990,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-17-009818-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 16:17

    Прийом пропозицій
    17 лип. 16:17 – 25 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    3 562 416,67 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-17-007139-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Карусель, Гойдалка-гніздо, Гойдалка подвійна, (зі встановленням)

    Ім'я:
    Світлана Губіч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978316507 ЄДРПОУ:
    42155106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 лип. 14:24

    Прийом пропозицій
    17 лип. 14:24 – 25 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 832 894,18 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-16-009282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для ігрових майданчиків

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 646,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-007601-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Обладнання для ігрових майданчиків

    Ім'я:
    Жайворонок Ігор Віталійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 0661174387 ЄДРПОУ:
    04383682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 664,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-009744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Видатки з благоустрою населених пунктів: елементи спортивно-ігрового та дитячо-спортивного майданчика із встановленням

    Ім'я:
    Подакова Алла Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0984306938 Веб сайт:
    http://www.zhrkrog.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    04052531
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 16:20

    Прийом пропозицій
    7 лип. 16:20 – 15 лип. 08:00
    Очікувана вартість

    3 562 416,67 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-07-006074-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Комплект дитячого ігрового обладнання

    Ім'я:
    Оксана Коляда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967004748 ЄДРПОУ:
    44257877
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 13:52

    Прийом пропозицій
    7 лип. 13:52 – 15 лип. 01:00
    Очікувана вартість

    727 878,33 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-014493-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Ігрове обладнання для дитячих майданчиків

    Ім'я:
    Литвин Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380444196915 ЄДРПОУ:
    05416745
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 17:46

    Прийом пропозицій
    30 черв. 17:46 – 8 лип. 12:00
    Очікувана вартість

    121 585,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-26-010189-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Карусель, Гойдалка подвійна (зі встановленням)

    Ім'я:
    Світлана Губіч
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978316507 ЄДРПОУ:
    42155106
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 черв. 15:55

    Прийом пропозицій
    26 черв. 15:55 – 4 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    591 330,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

1 2 3 .. 20 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro