Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37535100-8»
-
ID: UA-2026-08-25-011930-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 37530000-2:Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Гнучка гойдалка на ланцюжку KBT, колір чорний (126.006.005.001))
Очікувана вартість9 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-005222-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГойдалка ЛОФТ
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-003821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПісочниця з кришкою, пісочниця декоративна, лавочка-гусениця, гойдалка балансир, стіл з лавками, гойдалка на дерев'яних стійках ДК 021:2015:37530000-2 - Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
Ім'я:Куруч Анастасія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380982603798 ЄДРПОУ:41321572Оголошено7 серп. 11:31
Прийом пропозицій7 серп. 11:31 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість183 291,67 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-000797-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСадова гойдалка "Престиж"
Очікувана вартість53 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-004077-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГойдалка балансир
Ім'я:Котова Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0936909663 Веб сайт: ЄДРПОУ:03359813Очікувана вартість12 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-007615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка та люлька на ланцюгах
Очікувана вартість24 215,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-008813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГойдалка металева декоративна
Ім'я:Свириденко Марина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464521783 ЄДРПОУ:42039130Очікувана вартість22 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-11-000688-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКарусель, гірка, дитячі гойдалки
Ім'я:Педченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978127097 Факс:+380553521795ЄДРПОУ:26555391Оголошено11 лип. 23:45
Прийом пропозицій11 лип. 23:45 – 19 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість128 361,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-009759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для дитячого майданчика
Оголошено6 лип. 16:51
Прийом пропозицій6 лип. 16:51 – 14 лип. 09:00Очікувана вартість872 397,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор» код ДК 021:2015 – 37530000-2 (елементи для ігрового майданчика)
Очікувана вартість99 764,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-013944-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37530000-2: Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (Ігровий комплекс №1; Гойдалка-балансир №1; Гойдалка-балансир №2; Гойдалка-гніздо №1; Гойдалка-гніздо №2; Карусель №1; Карусель №2; Качалка на пружині №1; Качалка на пружині №2)
Оголошено30 черв. 17:13
Прийом пропозицій30 черв. 17:13 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-000854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОплата видатків із благоустрою населених пунктів (гойдалка металева подвійна без сидіння)
Ім'я:Наталія НестеренкоE-mail: [email protected] Телефон: +380569031572 Веб сайт: ЄДРПОУ:41050131Очікувана вартість22 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГірка мала, Гойдалка “Човник”, Гойдалка подвійна на ланцюгах
Очікувана вартість90 801,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-000409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання спортивно-ігрового майданчика по вул. Свободи в Яремче Надвірнянського району Івано-Франківської області
Очікувана вартість65 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-008159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІгрові комплекси, дитячі гойдалки
Оголошено27 трав. 15:52
Прийом пропозицій27 трав. 15:52 – 4 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-007249-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалансир, стійка та люлька на ланцюгах
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-010802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБалансир та гойдалка одинарна металева на ланцюгах
Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-007036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКаруселі, гойдалки, тири та інші атракціони
Ім'я:Сеньковець Вікторія ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380313162352 ЄДРПОУ:22114939Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-008310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВидатки з благоустрою: придбання елементів та обладнання для дитячого майданчика зі встановленням
Оголошено6 трав. 14:03
Прийом пропозицій6 трав. 14:03 – 14 трав. 08:00Очікувана вартість725 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-05-007559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗаколисуючий центр гойдалка для немовлят
Ім'я:Тетяна РоманенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380505204003, +380959097251 Веб сайт: ЄДРПОУ:38966457Очікувана вартість3 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro