Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37524100-8»
-
ID: UA-2026-08-24-009682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчально-дидактичне та ігрове обладнання
Оголошено24 серп. 17:20
Прийом пропозицій24 серп. 17:20 – 1 вер. 23:50Очікувана вартість115 845,92 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинавчальні логопедичні ігри
Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальний посібник
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37520000-9 Іграшки (Міжпівкульна дошка зі знімними вкладами для закладу дошкільної освіти №3 "Веселка" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГра Настільна
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-001871-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальні ігри та іграшки
Очікувана вартість18 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-006625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиоб'ємні фігури для лічби, моделювання та розвитку просторової уяви
Очікувана вартість62 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-006975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37524100-8 Навчальні ігри
Очікувана вартість6 815,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальні ігри
Ім'я:Собчук Мирослава ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384041623 Факс:+380384041623ЄДРПОУ:26514630Очікувана вартість1 931,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-005699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальни ігри ((Код ДК 021:2015-37524000-7 - Ігри), (37524100-8 - Навчальні ігри))
Очікувана вартість2 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидидактичні матеріали для логопедичного кабінету
Очікувана вартість3 260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-006121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 37520000-9 Іграшки (Тактильний масажний ортопедичний килимок Морський (8 пазлів), ігровий килимок-пазл М’яка підлога (100х100х1 см), сенсорна подушка м’яч Оксфорд, набір для сортування та рахунку Кольорові кубики (102 шт.) від Learning Resources, великий розвиваючий набір для
мозочкової стимуляції (13 елементів) від Hega, дерев’яний пазл вкладиш Монтессорі з підслоєм Фрукти, набір для сортування Прилавок з продуктами від Learning Resources, розвиваюча іграшка Монтессорі сортер Сенсорна коробка від Obetty, навчальна іграшка Монтессорі Зміна життєвого циклу тварин та рослин від Obetty, набір для рахунку Пластикові палички Кюїзенера (155 шт.) від Learning Resources, набір для рахунку і сортування Кольорові намистини на шнурках (84 шт.) від Lakeshore, розвиваючий набір Сенсорна коробка від Hega, навчальний набір Геометричних фігур від Obetty, ігровий набір фігурок Сім’я (7 шт.) від Hega, конструктор дитячий будівельний набір Кольорові чоловічки 16 шт. в наборі від Obetty, набір для творчості Фігурні ножиці, сортер дерев’яний з картками від Obetty, дерев’яні геометричні фігури Танграм з картками від Obetty, настільна гра 7 в 1 ШвидкоГРАЙ, будівельний набір Діловий квартал від Obetty, дитячий ігровий тунель Гусениця, розвиваючий парашут з грою Бий крота від Obetty, півсфера балансувальна масажна з шипами (1 шт.) від Obetty (Червоний), півсфера балансувальна масажна з шипами (1 шт.) від Obetty (Зелений), півсфера балансувальна масажна з шипами (1 шт.) від Obetty (Помаранчевий), півсфера балансувальна масажна з шипами (1 шт.) від Obetty (Синій), півсфера балансувальна масажна з шипами (1 шт.) від Obetty (Жовтий), розвиваючий набір Касовий апарат (63 шт.) від Obetty, розвиваючий набір Логічна папка. Динозаври, розвиваюча гра Парашут з ручками (5 м.)) Очікувана вартість59 145,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-005830-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари та допоміжні матеріали для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з дітьми
Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість2 835,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:37520000-9 - Іграшки (Набір пожежника ігровий; дитячий набір військового з бронежилетом та автоматом; Дорожні знаки (комплект карток з 32 знаків))
Очікувана вартість5 505,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-007152-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидидактичні матеріали
Очікувана вартість9 550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-004760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДидактичні матеріали
Очікувана вартість13 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-002736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальний набір Я люблю математику ДК 021:2015 37524100-8 Навчальні ігри
Очікувана вартість390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-003093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПризи для нагородження дітей в міській спартакіаді
Очікувана вартість5 289,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозвиваюча іграшка Бізіборд (Код 37520000-9 — Іграшки за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-005265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари та допоміжні матеріали для психосоціальної підтримки (індивідуальна, групова робота, майстер - класи, розважальні заходи, групи взаємопідтримки) для ведення випадків для найбільш вразливих категорій сімей з дітьми, включно із реагування на обстріли, через Службу підтримки сімей з дітьми
Дніпровського міського центру соціальних служб, в рамках реалізації проекту «UKR/MOU20251181 Надання підтримки стосовно забезпечення соціальними послугами сімей з дітьми в місті Дніпро» Очікувана вартість5 506,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro