Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37524000-7»
-
ID: UA-2026-08-27-001359-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХлопавка Бумфеті фольга асорті 60 см Amscan; Хлопавка Бумфеті фольга срібляста 60 см Amscan; Пінопластова гранула біла, 2-4 мм., мілка, об'єм 1000 мл., арт. 0513; Шторка дощик 1*2 срібло металік; 8888-0001 Кулька Акція по 1 од.; Баблс BOBO синя упаковка 18" 45 см., (з косим горлом) 1 шт.
Очікувана вартість5 459,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000098-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість1 290,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000091-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІграшки (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-000090-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009620-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009467-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір іграшок (код Дк 021:2015 - 37520000-9 Іграшки)
Очікувана вартість1 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013932-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37524600-3 ігри для тренування пам'яті
Очікувана вартість6 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-009682-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиНавчально-дидактичне та ігрове обладнання
Оголошено24 серп. 17:20
Прийом пропозицій24 серп. 17:20 – 1 вер. 23:50Очікувана вартість115 845,92 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-008060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинавчальні логопедичні ігри
Очікувана вартість3 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальні засоби
Очікувана вартість28 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНавчальний посібник
Очікувана вартість1 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-006125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІграшки
Ім'я:Строга Тетяна ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473632060 Факс:+380473632007ЄДРПОУ:02005326Очікувана вартість46 180,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-008971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір "Скринька "Баби Єльки" (набір навчальних ігор) для проведення відзначення молодіжних центрів та просторів області до Дня молоді
Очікувана вартість50 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-004353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтандартизованi тести та нестандартизованi набори для проведення терапевтичного оцiнювання. Сенсорний фiзiотест "Основний" (ДК 021:2015 37520000-9 Іграшки (37524900-6 Ігрові набори)
Очікувана вартість24 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37520000-9 Іграшки (Міжпівкульна дошка зі знімними вкладами для закладу дошкільної освіти №3 "Веселка" Південноукраїнської міської ради)
Очікувана вартість3 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФункціональні тести код ДК 37520000-9 Іграшки
Очікувана вартість13 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-27-008547-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГра Настільна
Очікувана вартість4 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro