Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37462140-7»
-
ID: UA-2025-11-22-000514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІгри на влучність, настільні ігри та інвентар (37462100-5 – Інвентар для стрільби з лука; 37462120-1 – Стріли для стрільби з лука; 37462150-0 – Луки; 37462140-7 – Тятива для лука; 37462110-8 – Захисні нарукавники для стрільби з лука; 37462130-4 – Захисні огорожі для стрільби з лука)
Оголошено22 лист. 2025 12:19
Прийом пропозицій22 лист. 2025 12:19 – 1 груд. 2025 08:00Очікувана вартість291 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-12-011600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року (ДК 021:2015: 37460000-0 - Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 714)
Оголошено12 квіт. 2024 23:37
Прийом пропозицій12 квіт. 2024 23:37 – 23 квіт. 2024 08:00Очікувана вартість1 222 694,95 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-28-004813-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року (ДК 021:2015: 37460000-0 - Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 714)
Оголошено28 бер. 2024 12:42
Прийом пропозицій28 бер. 2024 12:42 – 8 квіт. 2024 08:00Очікувана вартість1 222 694,95 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-03-20-012382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року (ДК 021:2015: 37460000-0 - Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 714)
Оголошено20 бер. 2024 17:02
Прийом пропозицій20 бер. 2024 17:02 – 28 бер. 2024 08:00Очікувана вартість1 222 694,95 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась