Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37462000-4»
-
ID: UA-2026-09-03-005654-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
Оголошено3 вер. 12:08
Прийом пропозицій3 вер. 12:08 – 19 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-27-000963-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДартс Sn 70717.
Очікувана вартість7 680,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006242-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для стрільби з лука
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-009486-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДартс, гра настільна
Очікувана вартість828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-005448-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДартс
Очікувана вартість7 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-005623-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ 4284)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено3 серп. 13:35
Прийом пропозицій3 серп. 13:35 – 15 серп. 10:00Очікувана вартість780 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні тренажери для кульової стрільби (код ДК 021:2015 – 37460000-0 "Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар")
Оголошено23 лип. 15:34
Прийом пропозицій23 лип. 15:34 – 3 серп. 17:00Очікувана вартість590 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-007645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства в міжнародних змаганнях ( ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 3705)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено16 лип. 15:11
Прийом пропозицій16 лип. 15:11 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість1 736 675,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-09-005247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМетальні машини Do-all outdoors Flyway 80, тарілки стендові EUROTARGET Standard спеціального призначення код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – 37460000 - 0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар
Оголошено9 лип. 12:45
Прийом пропозицій15 лип. 00:00 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-008509-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з сучасного п’ятиборства ( ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 3705)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено7 лип. 15:53
Прийом пропозицій7 лип. 15:53 – 16 лип. 08:00Очікувана вартість1 736 675,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-02-001401-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМішені для дартсу
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-012814-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДартс уні, дротики для дартсу
Очікувана вартість17 073,07 грн
з ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-06-24-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ – 1879)
Оголошено24 черв. 11:19
Прийом пропозицій24 черв. 11:19 – 2 лип. 10:00Очікувана вартість509 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-013531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМетальна машинка для стендової стрільби
Оголошено22 черв. 20:28
Прийом пропозицій29 черв. 20:27 – 6 лип. 20:27Очікувана вартість29 500,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-20-000335-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015:37460000-0 — Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (37462400-8 Інвентар для стендової стрільби (метальна машина Do-all outdoors Competitor Full Cock Trap, метальна машина Do-all outdoors FW80 Flyway 80, тарілка стендова Eurotarget Standard Orange).
Оголошено20 черв. 14:49
Прийом пропозицій26 черв. 14:45 – 1 лип. 14:45Очікувана вартість174 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-001422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМетальна машинка для стендової стрільби
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено19 черв. 09:40
Прийом пропозицій25 черв. 19:00 – 30 черв. 08:00Очікувана вартість26 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-013818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 37460000-0 Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (стріли)
Очікувана вартість8 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-010743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтріли (карбон) та наконечники для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби з лука в міжнародних змаганнях ДК 021:2015:37460000-0: Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар (наказ – 1879)
Оголошено8 черв. 15:55
Прийом пропозицій8 черв. 15:55 – 17 черв. 10:00Очікувана вартість509 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-009545-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрілоуловлювальна сітка Avalon Netting 4m
Очікувана вартість12 949,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-009818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОкуляри сонцезахисні оптичні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрільби стендової в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37460000-0 – Ігри на влучність, настільні ігри та інвентар) (наказ 2552)
Оголошено4 черв. 14:57
Прийом пропозицій4 черв. 14:57 – 15 черв. 10:00Очікувана вартість235 000,00 грн
з ПДВЗавершена