Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37453600-4»
-
ID: UA-2026-08-27-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено27 серп. 09:35
Прийом пропозицій27 серп. 09:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар спортивний
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 499,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-05-001267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри, треп-гриф для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 4437)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 серп. 09:57
Прийом пропозицій5 серп. 09:57 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість13 390,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-005495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість29 030,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено22 черв. 12:35
Прийом пропозицій22 черв. 12:35 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 737,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-10-013670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322374669 Факс:+380322374669ЄДРПОУ:20834374Очікувана вартість27 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-012568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено1 черв. 19:25
Прийом пропозицій1 черв. 19:25 – 9 черв. 23:50Очікувана вартість44 737,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-05-01-009198-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний,манішки,сітка для м'ячів,бар'єри,драбинка
Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-007983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено20 квіт. 14:43
Прийом пропозицій20 квіт. 14:43 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 611,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-005514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість66 810,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-09-009247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконуси, палиці гімнастичні, бар'єри
Очікувана вартість5 550,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-002005-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість28 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар спортивний
Очікувана вартість9 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-015546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч волейбольний ,м'яч футбольний,фішки,бар'єр,координаційна доріжка ,ракетки до банбінтону ,щит баскетбольний,сітка баскетбольна,м'яч (міні),складні ворота,ракетки до настільного тенісу
Очікувана вартість24 311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість11 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-003606-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБар’єри для бар’єрного бігу універсальні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з легкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ №1737)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 груд. 2025 10:47
Прийом пропозицій5 груд. 2025 10:47 – 13 груд. 2025 08:00Очікувана вартість277 300,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-03-000534-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Бар'єри тренувальні, фризбі та м'ячі різні) для Зарудцівської гімназії Львівської міської ради та Малогрибовицької початкової школи Львівської міської ради
Очікувана вартість18 716,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-014057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибар"єри
Ім'я:Хоптяр Лариса МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380673112240 Веб сайт: ЄДРПОУ:02942445Очікувана вартість8 810,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-015102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено19 лист. 2025 16:21
Прийом пропозицій19 лист. 2025 16:21 – 27 лист. 2025 23:50Очікувана вартість56 857,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-13-014903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість9 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro