Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452900-0»
-
ID: UA-2026-08-28-004188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Спортивний інвентар)
Оголошено28 серп. 12:00
Прийом пропозицій28 серп. 12:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено27 серп. 09:35
Прийом пропозицій27 серп. 09:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-25-004096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч волейбольний
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар спортивний
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 499,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-000419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі волейбольні,м'ячі футбольні,ракетка для настільного тенісу,м'ячі для настільного тенісу)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки для волейболу пристінні
Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37451000-4 Спортивний інвентар для полів (Сітка волейбольна, м'ячі волейбольні)
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки волейбольні
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено10 серп. 17:49
Прийом пропозицій10 серп. 17:49 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість232 546,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-06-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольний м'яч, розмітка майданчика
Очікувана вартість7 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів(Волейбольний м`яч Mikasa,М`яч футбольний для штучного поля , М`яч футбольний (футзальний)для Бродівської дитячо-спортивної школи)
Очікувана вартість30 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість7 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі за кодом ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість15 439,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаскетбольна стійка чотиристороння з щитами та кільцями; Волейбольні стійки з сітками (чотирисекторні, X-подібні) (зі встановленням)
Оголошено22 лип. 13:39
Прийом пропозицій22 лип. 13:39 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 500,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-004188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ"яч волейбольний
Очікувана вартість2 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 3770)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено20 лип. 11:03
Прийом пропозицій20 лип. 11:03 – 28 лип. 08:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-14-008243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольний м'яч
Ім'я:Недибалюк Оксана ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380434422396 Факс:+380434421057ЄДРПОУ:44134072Очікувана вартість2 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-008627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з волейболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 3770)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 лип. 15:24
Прийом пропозицій10 лип. 15:24 – 20 лип. 08:00Очікувана вартість240 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-10-001655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольний м'яч
Ім'я:Лисейко Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:+380323632098ЄДРПОУ:33465030Очікувана вартість4 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-010278-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар ( сітка волейбольна, м'ячі)
Ім'я:Черкашин Віталій ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380545854434 Факс:+380545854434ЄДРПОУ:14003083Очікувана вартість4 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro