Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452730-7»
-
ID: UA-2026-08-19-000419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі волейбольні,м'ячі футбольні,ракетка для настільного тенісу,м'ячі для настільного тенісу)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-001949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі футбольні, м'ячі волейбольні, ракетки тенісні, сітка волейбольна
Очікувана вартість20 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-013473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРакетки для настільного тенісу
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість2 380,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-007400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-008458-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРакетки
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар спортивний
Очікувана вартість9 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-010132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч гандбольний,м'яч волейбольний,м'яч футбольний,тенісна сітка,тенісна ракетка,тенісні м'ячики
Очікувана вартість9 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-015546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч волейбольний ,м'яч футбольний,фішки,бар'єр,координаційна доріжка ,ракетки до банбінтону ,щит баскетбольний,сітка баскетбольна,м'яч (міні),складні ворота,ракетки до настільного тенісу
Очікувана вартість24 311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-002114-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРакетки тенісні
Очікувана вартість97 985,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-011914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУОКЧР25Т - 115; 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Інвентар для полів та кортів)
Очікувана вартість42 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-17-001849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (ДК 021:2015:37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість29 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-11-014244-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенісні ракетки, тенісна сітка
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-003697-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч, ракетка, сітка (згідно коду ДК 021:2015 – 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість27 960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-016746-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенісний інвентар, що буде використовуватися під час проведення навчально-тренувального збору національної збірної команди України з тенісу серед осіб з порушеннями слуху до Дефлімпійських ігор, який відбуватиметься з 03 по 09 листопада 2025 року (Відповідно до Єдиного календарного плану
фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2025 рік та пункту 4 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708) Очікувана вартість21 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-006680-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-28-003060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Набір ракеток для тенісу; м'ячі для тенісу; м'яч волейбольний; м'яч футбольний; м'яч баскетбольний; канат для перетягування; сітка на малі футбольні ворота; сітка баскетбольна; табло; фішки футбольні)
Очікувана вартість14 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-13-008226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено13 серп. 2025 14:58
Прийом пропозицій13 серп. 2025 14:58 – 21 серп. 2025 08:00Очікувана вартість331 894,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-31-000102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено31 лип. 2025 08:17
Прийом пропозицій31 лип. 2025 08:17 – 8 серп. 2025 08:00Очікувана вартість331 894,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-28-010316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено28 лип. 2025 17:32
Прийом пропозицій28 лип. 2025 17:32 – 5 серп. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість177 559,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-15-008648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено15 лип. 2025 15:33
Прийом пропозицій15 лип. 2025 15:33 – 23 лип. 2025 08:00Очікувана вартість331 894,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась