Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452710-1»
-
ID: UA-2026-08-19-000419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі волейбольні,м'ячі футбольні,ракетка для настільного тенісу,м'ячі для настільного тенісу)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольні м'ячі MOLTEN V5M4000 (Original), тенісні м'ячі swidon 909 (ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-009193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі для тенісу Yonex Tour Platinum (4В) (72 м’яча), що будуть використовуватися під час проведення навчально-тренувального збору національної збірної команди України з тенісу серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 22 червня по 08 липня 2026 року (Відповідно до Єдиного
календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2026 рік та пункту 4 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708) Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість17 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-29-002634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиза ДК 021: 2015- 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів dyk(М`яч баскетбольний Winner Grippy, М`яч волейбольнийMikassa vis 300, М`яч для регбі розмір 5, Фішка –конус з отворами48см, Професійна сітка для міні футболу діам 3,5мм, Сітка баскетбольна, М`ячики для н/т FOX (6шт), Сітка для
н/т, Футбольний м`яч ADIDAS, Набір для н/т Atemi Hobby для відділу освіти Бродівської міської ради ) Очікувана вартість39 225,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-013949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCпортивний інвентар
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-009558-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено25 трав. 15:12
Прийом пропозицій25 трав. 15:12 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 435,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-20-012205-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ячі для великого тенісу
Очікувана вартість2 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-28-004045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з тенісу настільного в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів), наказ 2113
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено28 квіт. 11:07
Прийом пропозицій28 квіт. 11:07 – 6 трав. 10:00Очікувана вартість289 095,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-21-002328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенісні м'ячі, що будуть використовуватися під час проведення навчально-тренувального збору національної збірної команди України з тенісу серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних з 20 квітня по 03 травня 2026 року (Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних
заходів України на 2026 рік та пункту 4 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708) Очікувана вартість5 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-20-007983-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено20 квіт. 14:43
Прийом пропозицій20 квіт. 14:43 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість24 611,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-13-007400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-05-012258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системимяч
Очікувана вартість517,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-19-007233-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикульки тенісні
Ім'я:Любов ПересунькоE-mail: [email protected] Телефон: +380680622513, +380665669965 ЄДРПОУ:44045590Очікувана вартість322,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-015484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 37450000-7 – Спортивний інвентар для полів і кортів (М’яч для великого тенісу – 37452710-1)
Ім'я:Бережна Алла ЮріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380532608733 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071100Очікувана вартість11 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар спортивний
Очікувана вартість9 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-25-008384-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ячі
Очікувана вартість88 965,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-010132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч гандбольний,м'яч волейбольний,м'яч футбольний,тенісна сітка,тенісна ракетка,тенісні м'ячики
Очікувана вартість9 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-008438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі,тенісні м'ячики,баскетбольна сітка)
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість11 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro