Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452120-8»
-
ID: UA-2026-09-04-001159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (Код національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" - (CPV): 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість53 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект бадмінтону
Очікувана вартість3 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Альона ЛарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535457437, +380535457331 ЄДРПОУ:04381915Очікувана вартість6 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів та спортзалу
Очікувана вартість81 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-000701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість2 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВоланчик з пір'я, бадмінтон
Очікувана вартість329,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-007400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-03-012714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’яч волейбольний, сітка волейбольна з тросом, набір для настільного тенісу, ракетка для бадмінтону, портативна сітка для бадмінтону
Оголошено3 бер. 15:58
Прийом пропозицій3 бер. 15:58 – 11 бер. 10:00Очікувана вартість61 578,83 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-15-012368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Ракетки для бадмінтону, волани для бадмінтону для Костянтинівської гімназії Південноукраїнської міської ради )
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-015564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолани пір'яні,волани пластикові,ракетки для банбінтону
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-015546-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч волейбольний ,м'яч футбольний,фішки,бар'єр,координаційна доріжка ,ракетки до банбінтону ,щит баскетбольний,сітка баскетбольна,м'яч (міні),складні ворота,ракетки до настільного тенісу
Очікувана вартість24 311,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість11 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-003772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиракетка , м'яч ,волан , сітка згідно коду ДК 021:2015-37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість25 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-08-008211-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч баскетбольний, бадмінтон, ракетка для настільного тенісу, м’яч для н/т, ракетка бадмінтона за ДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Ім'я:Шпилюк Леся ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380974918498,380432552421 ЄДРПОУ:02539890Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-30-005422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість32 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-09-011913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинабір бадмінтонний
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-05-009367-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (Код 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість92 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-02-016687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар індивідуального користування для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з бадмінтону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)(наказ 6141)
Оголошено2 груд. 2024 17:30
Прийом пропозицій2 груд. 2024 17:30 – 10 груд. 2024 10:00Очікувана вартість593 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-13-015092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено13 лист. 2024 16:31
Прийом пропозицій13 лист. 2024 16:31 – 21 лист. 2024 08:00Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-11-11-015838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі, волани, ракетки для бадмінтону (ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість25 793,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro