Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452110-5»
-
ID: UA-2026-07-01-008409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів та спортзалу
Очікувана вартість81 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість17 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-009695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари (М'яч футбольний; М'ячі волейбольні; Сітка волейбольна з тросом; М'ячі баскетбольні; Набір для бадмінтону; Волан; М'ячі футзальні; Фрізбі)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість20 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-010808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:23887253Очікувана вартість29 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВоланчик з пір'я, бадмінтон
Очікувана вартість329,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-007400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість30 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-012368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Ракетки для бадмінтону, волани для бадмінтону для Костянтинівської гімназії Південноукраїнської міської ради )
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-12-015564-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолани пір'яні,волани пластикові,ракетки для банбінтону
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-05-006678-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість11 730,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-14-003772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиракетка , м'яч ,волан , сітка згідно коду ДК 021:2015-37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість25 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-13-014903-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість9 620,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-000001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі футбольні та волейбольні, набори для бадмінтону, насоси спортивні. Код за ДК 021:2025 - 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів.
Очікувана вартість10 388,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-002493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі волейбольні, басетбольні, м'яч для великого тенісу, сітка баскетбольна, бадмінтон, волани)
Очікувана вартість43 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-013221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар (М'яч баскетбольний ДК 021:2015: 37452200-3 Баскетбольний інвентар; Ворота футбольні ДК 021:2015: ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів; М`яч для регбі ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів; Набір для бадмінтону ДК 021:2015:
37452100-2 Бадмінтонний інвентар; Ключка для флорболу ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів; М'яч для футзалу ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів; Флорбольний м'яч ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів; М'яч гандбольний ДК 021:2015: 37451900-3 Гандбольний інвентар; М'яч волейбольний ДК 021:2015: 37452900-0 Волейбольний інвентар; Волан пір'яний ДК 021:2015: 37452110-5 Волани з пластмаси або пір’я для бадментону; Сітка загороджувальна гасильна ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів) Ім'я:Світлана МОЛЧАНОВАE-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт: ЄДРПОУ:40506248Оголошено16 вер. 2025 16:27
Прийом пропозицій16 вер. 2025 16:27 – 24 вер. 2025 23:59Очікувана вартість61 807,60 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-02-000465-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV):37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Фризбі, волан, кільця гумові та м'ячі різні)
Очікувана вартість28 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-25-012799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Ломага Юлія ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380685622513,380322622002 ЄДРПОУ:22350290Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-09-012099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиволан бадмінтонний
Очікувана вартість960,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-05-016684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБаскетбольнім'ячі, волан, бадмінтонний набір
Ім'я:Лисейко Богдан ЯрославовичE-mail: [email protected] Телефон: +380973877366 Факс:+380323632098ЄДРПОУ:33465030Очікувана вартість3 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-13-018012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМячі,свистки, спортінвентар
Очікувана вартість41 920,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-02-016687-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар індивідуального користування для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з бадмінтону в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)(наказ 6141)
Оголошено2 груд. 2024 17:30
Прийом пропозицій2 груд. 2024 17:30 – 10 груд. 2024 10:00Очікувана вартість593 100,00 грн
з ПДВЗавершена