Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452100-2»
-
ID: UA-2026-08-27-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено27 серп. 09:35
Прийом пропозицій27 серп. 09:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-21-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар спортивний
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 499,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-30-007377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект бадмінтону
Очікувана вартість3 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-002527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Альона ЛарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380535457437, +380535457331 ЄДРПОУ:04381915Очікувана вартість6 365,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-008409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів та спортзалу
Очікувана вартість81 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-005627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено22 черв. 12:35
Прийом пропозицій22 черв. 12:35 – 30 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість44 737,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-000701-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість2 270,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-012568-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено1 черв. 19:25
Прийом пропозицій1 черв. 19:25 – 9 черв. 23:50Очікувана вартість44 737,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-01-004484-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість17 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-004640-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для волейболу, дзюдо, тхеквондо, карате, пляжного волейболу, спортивного орієнтування, голболу, паратриатлону, баскетболу, тенісу настільного, бадмінтону, боччі, боулінгу, легкої атлетики та стрільби з лука (код ДК 021:2015 – 37450000-7 "Спортивний інвентар для полів і кортів")
Оголошено27 трав. 11:34
Прийом пропозицій27 трав. 11:34 – 4 черв. 17:00Очікувана вартість4 320 320,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-26-013949-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCпортивний інвентар
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-013551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВолан для бадмінтону, ракетка для бадмінтону, струни для ракеток
Оголошено13 трав. 20:57
Прийом пропозицій13 трав. 20:57 – 21 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість366 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-08-006929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для спортивних ігор на відкритому повітрі
Ім'я:Баліцька Анастасія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380989487653 ЄДРПОУ:22772312Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-012588-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСітка волейбольна, М’яч волейбольний, М’яч футбольний, Набір бадмінтону, М’яч гумовий для метання
Очікувана вартість11 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-001423-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція,призначена для відзначення, нагородження ( бадмінтон, волани для бадмінтону )
Очікувана вартість2 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-013263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для волейболу, дзюдо, тхеквондо, карате, пляжного волейболу, спортивного орієнтування, голболу, паратриатлону, баскетболу, тенісу настільного, бадмінтону, боччі, боулінгу, легкої атлетики та стрільби з лука (код ДК 021:2015 – 37450000-7 "Спортивний інвентар для полів і кортів")
Оголошено4 трав. 17:51
Прийом пропозицій4 трав. 17:51 – 13 трав. 17:00Очікувана вартість4 320 320,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-08-005366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системинабір бадмінтону.
Очікувана вартість283,12 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-009695-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари (М'яч футбольний; М'ячі волейбольні; Сітка волейбольна з тросом; М'ячі баскетбольні; Набір для бадмінтону; Волан; М'ячі футзальні; Фрізбі)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість20 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-010808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:23887253Очікувана вартість29 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-005072-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВоланчик з пір'я, бадмінтон
Очікувана вартість329,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro