Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37452000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-004188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Спортивний інвентар)
Оголошено28 серп. 12:00
Прийом пропозицій28 серп. 12:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено27 серп. 09:35
Прийом пропозицій27 серп. 09:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-08-27-004720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисітка волейбольна з тросовкою (ДК 021:2015:37452900-0 - Волейбольний інвентар)
Очікувана вартість9 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконус тренувальний (ДК 021:2015:37452900-0 - Волейбольний інвентар)
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч регбі №5 (ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість2 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-004096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч волейбольний
Очікувана вартість560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар спортивний
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 499,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-000419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м'ячі волейбольні,м'ячі футбольні,ракетка для настільного тенісу,м'ячі для настільного тенісу)
Ім'я:Мороз Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380669396253 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382518Очікувана вартість6 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-013622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки для волейболу пристінні
Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-001237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37451000-4 Спортивний інвентар для полів (Сітка волейбольна, м'ячі волейбольні)
Очікувана вартість7 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005635-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки волейбольні
Очікувана вартість2 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено10 серп. 17:49
Прийом пропозицій10 серп. 17:49 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість232 546,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-06-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольний м'яч, розмітка майданчика
Очікувана вартість7 450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТенісний інвентар, що буде використовуватися під час проведення навчально-тренувального збору національної збірної команди України з тенісу серед осіб з порушеннями слуху до міжнародних змагань з 09 по 19 серпня 2026 року (Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та
спортивних заходів України на 2026 рік та пункту 4 розділу II Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708) Очікувана вартість9 700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів(Волейбольний м`яч Mikasa,М`яч футбольний для штучного поля , М`яч футбольний (футзальний)для Бродівської дитячо-спортивної школи)
Очікувана вартість30 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВолейбольні м'ячі MOLTEN V5M4000 (Original), тенісні м'ячі swidon 909 (ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість21 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-001751-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість7 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009565-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі за кодом ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість15 439,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-007377-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплект бадмінтону
Очікувана вартість3 995,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБаскетбольна стійка чотиристороння з щитами та кільцями; Волейбольні стійки з сітками (чотирисекторні, X-подібні) (зі встановленням)
Оголошено22 лип. 13:39
Прийом пропозицій22 лип. 13:39 – 30 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість94 500,00 грн
без ПДВЗавершена