Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37451900-3»
-
ID: UA-2026-08-20-012947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар (відділення гандбол)
Оголошено20 серп. 17:23
Прийом пропозицій20 серп. 17:23 – 28 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість16 664,16 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-19-010081-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГандбольний м'яч
Оголошено19 серп. 15:40
Прийом пропозицій19 серп. 15:40 – 27 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість108 166,66 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-000614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГандбольний інвентар
Очікувана вартість40 000,23 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-011416-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено10 серп. 17:49
Прийом пропозицій10 серп. 17:49 – 18 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість232 546,67 грн
без ПДВПризупинено -
ID: UA-2026-08-10-000737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота гандбольні
Очікувана вартість55 440,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009418-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГандбольний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 лип. 15:41
Прийом пропозицій10 лип. 15:41 – 20 лип. 11:00Очікувана вартість390 010,83 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-30-005992-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГандбольний інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з гандболу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 3548)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено30 черв. 12:45
Прийом пропозицій30 черв. 12:45 – 8 лип. 10:00Очікувана вартість468 013,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-009627-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для закладів загальної середньої освіти ДК:021:2015 - 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено26 черв. 15:31
Прийом пропозицій26 черв. 15:31 – 4 лип. 10:00Очікувана вартість946 307,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-005837-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для полів і кортів за ДК021:2015- 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість99 910,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-013670-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322374669 Факс:+380322374669ЄДРПОУ:20834374Очікувана вартість27 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-007143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системисплортивний інвентар
Очікувана вартість7 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-001826-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-25-010808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар для полів і кортів
Ім'я:Дмитрух Ірина МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380322522006,380974092624 ЄДРПОУ:23887253Очікувана вартість29 390,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-23-009852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота гандбольні для КДЮСШ Барса
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість29 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-012712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37451900-3 Гандбольний інвентар
Очікувана вартість33 120,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-010132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч гандбольний,м'яч волейбольний,м'яч футбольний,тенісна сітка,тенісна ракетка,тенісні м'ячики
Очікувана вартість9 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-018368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (м’яч баскетбольний, волейбольний, медбольний, гандбольний, регбі, сіта для воріт гандбол, конус, пояс регбі, ворота для гри панна, пояс для тренувань волейбол, волейбольний тренажер, линва)
Очікувана вартість93 424,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-000280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість11 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-001898-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари
Ім'я:Тетяна Василівна ВлахE-mail: [email protected] Телефон: +380976507429 Веб сайт: ЄДРПОУ:04411220Очікувана вартість8 130,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-29-007008-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигандбольний інтервал
Очікувана вартість12 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro