Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37451700-1»
-
ID: UA-2026-08-27-001089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для полів і кортів
Оголошено27 серп. 09:35
Прийом пропозицій27 серп. 09:35 – 4 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-01-006513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний
Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003834-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37450000-7– Спортивний інвентар для полів і кортів (М'яч ф/б)
Очікувана вартість1 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний розмір №5
Очікувана вартість5 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-012533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМашинка для розмітки футбольних полів
Очікувана вартість19 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВорота футбольні+ мат на точність - (ДК 021:2015:37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість37 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-003495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-006806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів (Футбольний м’яч)
Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-009672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний (Код 37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Очікувана вартість1 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар спортивний
Оголошено21 серп. 13:43
Прийом пропозицій21 серп. 13:43 – 29 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість62 499,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-003884-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі футбольні
Очікувана вартість33 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001692-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, призначена для відзначення, нагородження ( м'ячі футбольні)
Очікувана вартість11 706,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000068-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів)
Очікувана вартість88 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-007097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар індивідуального користування для забезпечення підготовки національної збірної команди України з футзалу в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 4297)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено18 серп. 13:56
Прийом пропозицій18 серп. 13:56 – 26 серп. 11:00Очікувана вартість97 230,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-17-009841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'яч футбольний
Очікувана вартість29 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004400-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ'яч футбольний
Оголошено17 серп. 12:06
Прийом пропозицій17 серп. 12:06 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-013056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПостачання товару (мяч футбольний 20 шт.)
Ім'я:Цехмейстер Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380974831931 ЄДРПОУ:45856262Очікувана вартість40 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар індивідуального користування для забезпечення підготовки національної збірної команди України з футзалу в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Республіка Сенегал) (ДК 021:2015: 37450000-7 — Спортивний інвентар для полів і кортів) (наказ 4297)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 серп. 12:49
Прийом пропозицій6 серп. 12:49 – 14 серп. 11:00Очікувана вартість97 230,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-05-007663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (код за ЕЗС ДК 021:2015: 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів)
Ім'я:Володимир ЧУЛАНОВE-mail: [email protected] Телефон: +380735054911, +380665054911 Веб сайт: ЄДРПОУ:22813318Очікувана вартість64 885,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -37450000-7 - Спортивний інвентар для полів і кортів(Волейбольний м`яч Mikasa,М`яч футбольний для штучного поля , М`яч футбольний (футзальний)для Бродівської дитячо-спортивної школи)
Очікувана вартість30 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro