Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37451220-2»
-
ID: UA-2026-04-07-013419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі хокейні, клюшки для хокею на траві
Очікувана вартість23 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-011101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючки для хокею на траві
Очікувана вартість22 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-013305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з хокею на траві у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 – спортивний інвентар для полів і кортів) №6443
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 лист. 2025 15:46
Прийом пропозицій6 лист. 2025 15:46 – 15 лист. 2025 10:00Очікувана вартість381 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-29-008190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-24-012118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиCпортивний інвентар для хокею на траві
Очікувана вартість19 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-19-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючки для флорболу, ворота для флорболу, м’ячі для флорболу, м’яч волейбольний, м’яч футбольний, ракетка для бадмінтону, волани для бадмінтону
Очікувана вартість58 184,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-25-006470-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка для хокею на траві TK
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість41 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-28-004608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для хокею на траві (наказ №2654) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено28 лист. 2023 11:33
Прийом пропозицій28 лист. 2023 11:33 – 7 груд. 2023 23:00Очікувана вартість271 220,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-11-14-011648-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено14 лист. 2023 14:58
Прийом пропозицій14 лист. 2023 14:58 – 22 лист. 2023 08:00Очікувана вартість232 933,31 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-11-09-014576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюшка для флорболу для КЗ «Молодіжний центр»
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-09-011119-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлюшка для флорболу
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-07-007586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для хокею на траві (наказ №2654) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено7 лист. 2023 12:48
Прийом пропозицій7 лист. 2023 12:48 – 16 лист. 2023 23:00Очікувана вартість271 220,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-08-16-003189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість38 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-26-016482-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючки для хокею на траві
Очікувана вартість33 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-12-09-009838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка для хокею на траві
Очікувана вартість20 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-11-21-001105-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка для індор-хокею ТК
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість13 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-11-14-011967-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка для хокею на траві
Очікувана вартість40 020,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-13-009583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі баскетбольні "Wilson solution"
Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-13-009017-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючки для хокею на траві
Очікувана вартість21 140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-09-08-008132-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючка для хокею на траві ТК
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість16 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro