Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37451210-9»
-
ID: UA-2026-04-07-013419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ'ячі хокейні, клюшки для хокею на траві
Очікувана вартість23 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-003293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для хокею на траві Kookaburra Dimple Elite
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість34 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-013305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з хокею на траві у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 – спортивний інвентар для полів і кортів) №6443
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 лист. 2025 15:46
Прийом пропозицій6 лист. 2025 15:46 – 15 лист. 2025 10:00Очікувана вартість381 200,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-05-012637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч футзальний Select Magico Grain №4 PU, білий-зелений; м’яч волейбольний Fox Efort Ibiza №5, жовто-синій; м’яч для флорболу PlayGame Classic 27мм; м’яч баскетбольний Wilsse №7 PU AllStar, коричневий
Очікувана вартість54 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-01-008144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиM’яч для хокею на траві TK
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість33 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-21-010760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-09-19-012707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКлючки для флорболу, ворота для флорболу, м’ячі для флорболу, м’яч волейбольний, м’яч футбольний, ракетка для бадмінтону, волани для бадмінтону
Очікувана вартість58 184,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-08-009712-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ячі
Очікувана вартість23 040,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-26-005385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для хокею на траві TK
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість17 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-07-010711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари та інвентар м'яч для хокею на траві
Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-28-004608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для хокею на траві (наказ №2654) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено28 лист. 2023 11:33
Прийом пропозицій28 лист. 2023 11:33 – 7 груд. 2023 23:00Очікувана вартість271 220,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-11-07-007586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для хокею на траві (наказ №2654) (ДК 021:2015:37450000-7: Спортивний інвентар для полів і кортів)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено7 лист. 2023 12:48
Прийом пропозицій7 лист. 2023 12:48 – 16 лист. 2023 23:00Очікувана вартість271 220,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2023-08-16-003189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість38 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-11-21-001341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для індор-хокею ТК
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість16 480,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-11-14-012601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ`яч для хокею на траві
Очікувана вартість10 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-02-01-001985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для хокею на траві
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість7 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-01-28-004373-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для хокею на траві
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість19 920,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-04-02-003261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч для хокею на траві
Ім'я:Федишина Лілія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104Веб сайт: ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість10 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-09-08-001184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-07-07-003854-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’ячі для хокею на траві
Ім'я:Колісник Тетяна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:+380432660104ЄДРПОУ:20090212Очікувана вартість3 825,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro