Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37451200-6»

  • ID: UA-2026-07-01-008409-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивний інвентар для полів та спортзалу

    Ім'я:
    Мартинюк Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: 380967314342 ЄДРПОУ:
    22208853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    81 025,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-14-005743-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ключки, м`ячі та маска воротаря для хокею на траві

    Ім'я:
    Павлій Надія
    E-mail: [email protected] Телефон: 0432671247, +380432671247, +380977432915 ЄДРПОУ:
    33449160
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    67 040,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-04-07-013419-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М'ячі хокейні, клюшки для хокею на траві

    Ім'я:
    Сергій Грепечук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433321965 ЄДРПОУ:
    21722453
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-30-011101-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ключки для хокею на траві

    Ім'я:
    Тетяна Михайлівна Якуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
    33282822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-10-003293-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М’яч для хокею на траві Kookaburra Dimple Elite

    Ім'я:
    Федишина Лілія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:
    +380432660104
    Веб сайт:
    http://shvsm.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20090212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    34 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-06-013305-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з хокею на траві у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37450000-7 – спортивний інвентар для полів і кортів) №6443

    Ім'я:
    Кравченко Євгеній Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 лист. 2025 15:46

    Прийом пропозицій
    6 лист. 2025 15:46 – 15 лист. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    381 200,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-08-05-012637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М’яч футзальний Select Magico Grain №4 PU, білий-зелений; м’яч волейбольний Fox Efort Ibiza №5, жовто-синій; м’яч для флорболу PlayGame Classic 27мм; м’яч баскетбольний Wilsse №7 PU AllStar, коричневий

    Ім'я:
    Юлія Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050506 Веб сайт:
    https://artek.ua
    ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-05-29-008190-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Заваденко Анна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972962419 ЄДРПОУ:
    22336508
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-05-01-008144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    M’яч для хокею на траві TK

    Ім'я:
    Федишина Лілія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:
    +380432660104
    Веб сайт:
    http://shvsm.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20090212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    33 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-04-24-012118-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Cпортивний інвентар для хокею на траві

    Ім'я:
    Тетяна Михайлівна Якуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
    33282822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-02-25-014778-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV): 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів (Набір для флорболу "UNIBROS" та сітка баскетбольна)

    Ім'я:
    Демус Остап Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380637189097 ЄДРПОУ:
    22350232
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-21-010760-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 37450000-7 Спортивний інвентар для полів і кортів

    Ім'я:
    Ірина Бабущак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414340799 ЄДРПОУ:
    20424274
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-16-014990-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Заваденко Анна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972962419 ЄДРПОУ:
    22336019
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    25 520,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-09-25-004528-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивний інвентар для хокею на траві (м'ячі для хокею на траві, ключки для хокею на траві)

    Ім'я:
    Тетяна Михайлівна Якуба
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472636651 ЄДРПОУ:
    33282822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-09-19-012707-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ключки для флорболу, ворота для флорболу, м’ячі для флорболу, м’яч волейбольний, м’яч футбольний, ракетка для бадмінтону, волани для бадмінтону

    Ім'я:
    Ольга Котова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442050506 ЄДРПОУ:
    16502790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    58 184,40 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-07-25-006470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ключка для хокею на траві TK

    Ім'я:
    Федишина Лілія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:
    +380432660104
    Веб сайт:
    http://shvsm.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20090212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    41 950,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-05-08-009712-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М’ячі

    Ім'я:
    Анна Руденко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380637726872 ЄДРПОУ:
    44080284
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 040,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-03-26-005385-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    М’яч для хокею на траві TK

    Ім'я:
    Федишина Лілія Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432660104 Факс:
    +380432660104
    Веб сайт:
    http://shvsm.vn.ua/
    ЄДРПОУ:
    20090212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 640,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-12-27-001166-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Набір для флорболу

    Ім'я:
    Намеснікова Анжеліка Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:
    44013857
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2023-12-07-010711-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивні товари та інвентар м'яч для хокею на траві

    Ім'я:
    Тетяна ЛЕТУЧА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380509478925 ЄДРПОУ:
    32778395
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 4 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro