Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442820-2»
-
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-05-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено5 серп. 14:12
Прийом пропозицій5 серп. 14:12 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-000737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 Інвентар для фітнесу
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість13 794,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер гумовий для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено21 лип. 16:51
Прийом пропозицій21 лип. 16:51 – 30 лип. 22:00Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-006111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено19 черв. 12:24
Прийом пропозицій19 черв. 12:24 – 27 черв. 20:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-009914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандер петля
Ім'я:Наталія РябчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:04348444Очікувана вартість3 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 черв. 12:58
Прийом пропозицій10 черв. 12:58 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-000836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалка та еспандер
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 трав. 12:14
Прийом пропозицій5 трав. 12:14 – 14 трав. 10:00Очікувана вартість10 064,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-21-001408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено21 квіт. 09:56
Прийом пропозицій21 квіт. 09:56 – 29 квіт. 10:00Очікувана вартість10 064,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-003904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу: швидкісні скакалки, еспандери
Очікувана вартість1 854,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-013036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери
Очікувана вартість11 434,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери
Очікувана вартість64 209,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-009578-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар для фітнесу (Безмоторна бігова доріжка Assault Runner Pro; Жим ногами та Гак-машина (2 в 1) для професійної тренажерної зали; Велотренажер Rogue Echo Bike V3; пояс для вибігання; еспандер з петлями для розтяжки)
Оголошено7 лист. 2025 15:06
Прийом пропозицій7 лист. 2025 15:06 – 17 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість393 990,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-10-02-003499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМ’яч гумовий 75 см; еспандер
Очікувана вартість6 565,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-24-011446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигантелі вінілові inSPORTine Smoothbell, 2*1 кг; еспандер для пальців силіконовий; стрічка еспандер для вправ K-Sport Power Band 4 7-16 кг; замкнута стрічка еспандер 20 см жовта/тонка; замкнута стрічка еспандер 20 см червона/середньо щільна; балансувальна платформа Bosu HS-L058; степ платформа
Trex Sport TX-030AS 3 рвінева чорно-блакитна Степ платформа; балансувальна подушка Gymtek синя+насос (ДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу) Очікувана вартість9 055,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-23-010149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу (Спортивний інвентар для фітнесу)
Очікувана вартість69 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-19-008809-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу (Еспандер кистьовий 25 кг; Еспандер кистьовий relax)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість610,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-08-006962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, призначена для відзначення, нагородження (подарунки різні) -гантелі,еспандери
Очікувана вартість53 425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-27-009559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні тренажери, інвентар
Ім'я:Липовецька Вікторія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380473130840 ЄДРПОУ:21367667Оголошено27 бер. 2025 16:19
Прийом пропозицій27 бер. 2025 16:19 – 4 квіт. 2025 01:00Очікувана вартість208 340,20 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась