Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442800-8»
-
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-17-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу
Оголошено17 серп. 19:21
Прийом пропозицій17 серп. 19:21 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 647,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено5 серп. 14:12
Прийом пропозицій5 серп. 14:12 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-30-000737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 Інвентар для фітнесу
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість13 794,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011056-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер гумовий для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено21 лип. 16:51
Прийом пропозицій21 лип. 16:51 – 30 лип. 22:00Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-07-002833-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДжгут борцівський
Очікувана вартість3 820,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено19 черв. 12:24
Прийом пропозицій19 черв. 12:24 – 27 черв. 20:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-18-009914-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандер петля
Ім'я:Наталія РябчукE-mail: [email protected] Телефон: +380412558505, +380976845514 ЄДРПОУ:04348444Очікувана вартість3 370,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 черв. 12:58
Прийом пропозицій10 черв. 12:58 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-02-000836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалка та еспандер
Очікувана вартість510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРезинки для фітнесу
Очікувана вартість1 490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-013411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандер стрічковий, набір резинок
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-006135-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено5 трав. 12:14
Прийом пропозицій5 трав. 12:14 – 14 трав. 10:00Очікувана вартість10 064,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-01-007979-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиеспандер резина
Ім'я:Каплун Наталія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380507193666 Факс:+380522224841ЄДРПОУ:34724163Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-21-001408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено21 квіт. 09:56
Прийом пропозицій21 квіт. 09:56 – 29 квіт. 10:00Очікувана вартість10 064,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-13-003904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу: швидкісні скакалки, еспандери
Очікувана вартість1 854,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-28-002539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандер
Очікувана вартість1 440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 - Інвентар для фітнесу (37442700-8 - Кистьові еспандери, 37441000-1 - Інвентар для аеробіки, 37441800-9 - Інвентар для степ-аеробіки, 37442810-9 - Стрічки-еспандери, 37441300-4 - Велотренажери, 37441400-5 - Веслувальні тренажери)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість30 665,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-013036-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери
Очікувана вартість11 434,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-16-009412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери
Очікувана вартість64 209,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro