Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442700-8»
-
ID: UA-2026-08-17-007449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери кистьові
Очікувана вартість6 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-000737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 Інвентар для фітнесу
Ім'я:Світлана ІльницькаE-mail: [email protected] Телефон: +380680417852 Веб сайт: ЄДРПОУ:01982494Очікувана вартість13 794,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-23-004282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 - Інвентар для фітнесу (37442700-8 - Кистьові еспандери, 37441000-1 - Інвентар для аеробіки, 37441800-9 - Інвентар для степ-аеробіки, 37442810-9 - Стрічки-еспандери, 37441300-4 - Велотренажери, 37441400-5 - Веслувальні тренажери)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість30 665,83 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-15-022978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБодібар, еспандер стрічковий, еспандер кільцевий, медбол, динамічна шина для руки, поліметричний бокс, водяна сумка
Очікувана вартість12 078,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-01-017799-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу (37442700-8 - Кистьові еспандери, 37441000-1 - Інвентар для аеробіки, 37441800-9 - Інвентар для степ-аеробіки, 37442810-9 - Стрічки-еспандери, 37441300-4 - Велотренажери, 37441400-5 - Веслувальні тренажери)
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено1 груд. 2025 18:42
Прийом пропозицій1 груд. 2025 18:42 – 9 груд. 2025 08:00Очікувана вартість30 665,83 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-06-017345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКісткові експандери, скакалки. Код за ДК 021:2025 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу.
Очікувана вартість1 671,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-01-006767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Ім'я:Ірина ШушпанніковаE-mail: [email protected] Телефон: +380953188688 Веб сайт: ЄДРПОУ:01981715Очікувана вартість1 299,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-11-001894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для спорту і реабілітації
Оголошено11 лип. 2025 10:20
Прийом пропозицій11 лип. 2025 10:20 – 21 лип. 2025 12:00Очікувана вартість359 737,65 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-04-08-006962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПродукція, призначена для відзначення, нагородження (подарунки різні) -гантелі,еспандери
Очікувана вартість53 425,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-07-008890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер Геракл та забавна сіточка Набір еспандерів для пальців та зап’ястя Фітбол Стрічка еспандер Обтяжувачі для ніг та рук Еспандер для пальців Набір гумок петель різного навантаження Реабілітаційний м’яч
Ім'я:Станович Маряна АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380324753061 Веб сайт: ЄДРПОУ:01984228Очікувана вартість24 740,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-02-006664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для фітнесу
Ім'я:Олександр ГорбенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380534331168 Веб сайт: ЄДРПОУ:01999307Очікувана вартість26 166,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-07-19-009218-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕластичні стрічки, набори резинок, набори еспандерів, тренажери для пальців, набори масажних м'ячиків
Очікувана вартість4 010,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-06-25-005985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовари для реабілітації
Очікувана вартість13 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-05-17-005767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКистьові еспандери для силових вправ
Ім'я:Головня Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380362408337 ЄДРПОУ:40342117Очікувана вартість2 594,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-13-005027-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір м'ячиків для масажу, стрічка стропа з петлями
Очікувана вартість4 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-04-017893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандер-стрічка, еспандер-кістьовий (згідно коду ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу)
Очікувана вартість3 375,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-21-003904-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для кабінету реабілітолога (зг. СЗ начальника поліклінічного підрозділу)
Очікувана вартість23 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-09-003450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕластична стрічка для вправ довжиною 5м у рулоні, вертикальний велотренажер реабілітаційний, горизонтальний велотренажер електромагнітний, еспандер-кільце кистьовий, набір еластичних стрічок, еспандер для пальців та кисті набір 3шт, масажний м’яч з шипами набір 4шт, еспандер для пальців та кисті
набір 3шт, масажний м’яч, резинка з петлями для тренування м’язів, килимок для його та фітнесу, нудл (аквапалка для аквааеробіки), гумка для підтягування (колір помаранчевий або жовтогарячий), гумка для підтягування (колір зелений), гумка для підтягування (колір фіолетовий), гумка для підтягування (колір синій), гумка для підтягування (колір чорний), набір трубчастих еспандерів (великий карабін), набір резинок 7шт, набір резинок 5шт, набір резинок 3шт, півсфера для балансу, гімнастичні палиці пластикові, гімнастичні палиці дерев’яні), (код ДК 021:2015: 37440000-4 – Інвентар для фітнесу) Оголошено9 серп. 2023 11:09
Прийом пропозицій9 серп. 2023 11:09 – 18 серп. 2023 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість292 827,33 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-08-02-004541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено2 серп. 2023 11:49
Прийом пропозицій2 серп. 2023 11:49 – 10 серп. 2023 14:00Очікувана вартість315 697,80 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-05-17-013585-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено17 трав. 2023 16:25
Прийом пропозицій17 трав. 2023 16:25 – 25 трав. 2023 16:00Очікувана вартість315 697,80 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась