Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442400-8»
-
ID: UA-2025-11-11-016481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено11 лист. 2025 17:19
Прийом пропозицій11 лист. 2025 17:19 – 20 лист. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-011185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки під штангу Fit-On FN-ST202; Лава тренувальна Fit-On FN-S101
Очікувана вартість7 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено24 серп. 10:23
Прийом пропозицій24 серп. 10:23 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 415,76 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-28-012360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне обладнання та спортивний інвентар: Лави для жиму лечажи зі стійками для присідання, Грифи штанги прямі, Набори дисків для штанги (2х15кг, 2х10кг, 2х5кг, 2х2.5кг)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 37440000-4 – Інвентар для фітнесу
Очікувана вартість47 866,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено15 лип. 16:30
Прийом пропозицій15 лип. 16:30 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість522 374,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивне обладнання та інвентар
Оголошено15 лип. 16:19
Прийом пропозицій21 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-009601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнвентар для фітнесу ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено14 квіт. 15:57
Прийом пропозицій20 квіт. 14:00 – 28 квіт. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-004954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесу (Тренажери; стійка під гантелі; бамперні диски)
Оголошено18 бер. 11:41
Прийом пропозицій18 бер. 11:41 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість464 155,97 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-004127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери в с. Петрівка
Оголошено18 бер. 11:05
Прийом пропозицій18 бер. 11:05 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-005637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери в с. Петрівка
Оголошено5 бер. 11:51
Прийом пропозицій5 бер. 11:51 – 14 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 250,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-09-011089-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Очікувана вартість26 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-008501-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено9 груд. 2025 12:10
Прийом пропозицій9 груд. 2025 12:10 – 17 груд. 2025 10:00Очікувана вартість61 987,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-29-000861-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено29 лист. 2025 17:13
Прийом пропозицій29 лист. 2025 17:13 – 8 груд. 2025 10:00Очікувана вартість61 987,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-20-015947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено20 лист. 2025 16:28
Прийом пропозицій20 лист. 2025 16:28 – 28 лист. 2025 10:00Очікувана вартість67 100,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-13-001388-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійка вертикальну для гантелей на 10 пар Х-подібна ZELART NF-2268 розмір 63*58*120см (чорна)
Очікувана вартість9 441,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-07-013305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системилава для жиму
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість24 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість91 410,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-014258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні тренажери та інвентар для фітнесу
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено28 жовт. 2025 16:27
Прийом пропозицій28 жовт. 2025 16:27 – 5 лист. 2025 17:00Очікувана вартість2 945 463,87 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-29-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери та фітнес обладнання
Оголошено29 вер. 2025 13:41
Прийом пропозицій29 вер. 2025 13:41 – 7 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 763 742,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-22-011276-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивне обладнання та інвентар
Оголошено22 вер. 2025 15:39
Прийом пропозицій26 вер. 2025 00:00 – 3 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 332,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась