Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442320-7»

  • ID: UA-2026-09-01-002683-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Малоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)

    Ім'я:
    Каліновська Наталія Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 11:12

    Прийом пропозицій
    1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    24 050,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 22 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-010272-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тренажер універсальний

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 16:33

    Прийом пропозицій
    28 серп. 16:33 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    56 600,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 12 г. 41 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-24-001645-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивне обладнання, за ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу

    Ім'я:
    Олександр Непомнящий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933322897 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 серп. 10:23

    Прийом пропозицій
    24 серп. 10:23 – 1 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    254 415,76 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-06-000715-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання вуличного обладнання для облаштування спортивного майданчика біля Коритнянського будинку культури за адресою вул. Центральна, 2, с. Коритня Уманського району Черкаської області

    Ім'я:
    Людмила Леонідівна Мамалига
    E-mail: [email protected] Телефон: +380474621051 ЄДРПОУ:
    22793113
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    6 серп. 09:19

    Прийом пропозицій
    6 серп. 09:19 – 14 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    199 925,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-04-007345-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 37440000-4 - Інвентар для фітнесу (Вуличні тренажери для спортивно/тренажерного майданчика)

    Ім'я:
    Князь Оксана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380983437617 ЄДРПОУ:
    44030102
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    54 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-31-002382-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Придбання вуличного обладнання для майданчика Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенької міської ради Черкаської області

    Ім'я:
    Паламарчук Ірина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464721432 ЄДРПОУ:
    43983521
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 11:02

    Прийом пропозицій
    31 лип. 11:02 – 9 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    199 772,26 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-15-009869-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу

    Ім'я:
    Олександр Непомнящий
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933322897 ЄДРПОУ:
    24978555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 16:30

    Прийом пропозицій
    15 лип. 16:30 – 24 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    522 374,16 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-14-003780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Лижний тренажер Concept2 SkiErg2

    Ім'я:
    Наталія Михайлюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501983696 ЄДРПОУ:
    44646328
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    60 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-013469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 17:20

    Прийом пропозицій
    3 черв. 17:20 – 11 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    895 927,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-05-27-005094-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне обладнання

    Ім'я:
    Мошак Марина Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380987896817 ЄДРПОУ:
    14321819
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    70 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-25-000769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Вуличні тренажери

    Ім'я:
    Галина Миргородська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт:
    https://reshsmart.gov.ua/uk
    ЄДРПОУ:
    04382895
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    95 110,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-012977-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Чоботи гравітаційні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесу) наказ 2063

    Ім'я:
    Макидон Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 16:30

    Прийом пропозицій
    20 трав. 16:30 – 28 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    14 487,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-05-010536-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Чоботи гравітаційні для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків у воду в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесу) наказ 2063

    Ім'я:
    Макидон Максим Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 трав. 15:05

    Прийом пропозицій
    5 трав. 15:05 – 14 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    14 487,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-02-007880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренажер для передпліччя HMS F4420 (17-62-029, 5907695500585); Міні велотренажер 4FIZJO Mini 2 в 1 для рук та ніг Black/Blue, код: P-5905973401685

    Ім'я:
    Альона Клименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569344798 Веб сайт:
    http://dz.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    01988692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-18-004127-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тренажери в с. Петрівка

    Ім'я:
    Тетяна Бурдикіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993817295 Веб сайт:
    https://natalynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    24288081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 бер. 11:05

    Прийом пропозицій
    18 бер. 11:05 – 26 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    625 250,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-03-05-005637-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тренажери в с. Петрівка

    Ім'я:
    Тетяна Бурдикіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380993817295 Веб сайт:
    https://natalynska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    24288081
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    5 бер. 11:51

    Прийом пропозицій
    5 бер. 11:51 – 14 бер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    625 250,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-03-04-004120-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товари для забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації: Матеріали і засоби для відновлення та розвитку ігрових та соціальних навичок в асортименті згідно з спеціфікацією, (номенклатурна позиція предмета закупівлі код ДК: 021-2015: 3744 2320-7 «Силові тренажери для … верхньої частини тіла»; 3744 2900-8 «Багатофункціональні тренажери»), виробництво Україна

    Ім'я:
    Гречка Катерина Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953316422 Факс:
    +380563206617
    Веб сайт:
    http://med.rda.dp.ua/
    ЄДРПОУ:
    37735655
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-04-020089-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортінвентар за ДК:021-2015:37440000-4 - Інвентар для фітнесу

    Ім'я:
    головний спеціаліст Терлецька Ілона Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:
    42760578
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 240,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-03-020137-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Жим під кутом вгору

    Ім'я:
    Дука Валерія Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380976902298 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 груд. 2025 17:17

    Прийом пропозицій
    3 груд. 2025 17:17 – 11 груд. 2025 18:00
    Очікувана вартість

    53 100,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-10-28-014258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивні тренажери та інвентар для фітнесу

    Ім'я:
    Владовський Дмитро Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 жовт. 2025 16:27

    Прийом пропозицій
    28 жовт. 2025 16:27 – 5 лист. 2025 17:00
    Очікувана вартість

    2 945 463,87 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 10 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro