Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442310-4»
-
ID: UA-2026-08-06-000715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вуличного обладнання для облаштування спортивного майданчика біля Коритнянського будинку культури за адресою вул. Центральна, 2, с. Коритня Уманського району Черкаської області
Оголошено6 серп. 09:19
Прийом пропозицій6 серп. 09:19 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 925,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 37440000-4 - Інвентар для фітнесу (Вуличні тренажери для спортивно/тренажерного майданчика)
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вуличного обладнання для майданчика Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенької міської ради Черкаської області
Оголошено31 лип. 11:02
Прийом пропозицій31 лип. 11:02 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 772,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-000769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуличні тренажери
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість95 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-21-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер «Орбітрек», Тренажер «Жим ногами горизонтальний» (зі встановленням)
Очікувана вартість238 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-22-014347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплексний реабілітаційний тренажер для привідних та відвідних м'язів ніг XR.109
Ім'я:Гордіна Наталія ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380676507271 ЄДРПОУ:03564217Очікувана вартість73 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-18-004954-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37440000-4 Інвентар для фітнесу (Тренажери; стійка під гантелі; бамперні диски)
Оголошено18 бер. 11:41
Прийом пропозицій18 бер. 11:41 – 28 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість464 155,97 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-18-004127-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери в с. Петрівка
Оголошено18 бер. 11:05
Прийом пропозицій18 бер. 11:05 – 26 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-005637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери в с. Петрівка
Оголошено5 бер. 11:51
Прийом пропозицій5 бер. 11:51 – 14 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість625 250,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-12-19-023232-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиобладнання та інвентар для фітнесу за кодом ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Очікувана вартість52 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-28-014258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивні тренажери та інвентар для фітнесу
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено28 жовт. 2025 16:27
Прийом пропозицій28 жовт. 2025 16:27 – 5 лист. 2025 17:00Очікувана вартість2 945 463,87 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-29-009420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляІнвентар для фітнесу
Оголошено29 вер. 2025 15:38
Прийом пропозицій13 жовт. 2025 16:00 – 16 жовт. 2025 16:00Очікувана вартість502 386,06 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-29-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери та фітнес обладнання
Оголошено29 вер. 2025 13:41
Прийом пропозицій29 вер. 2025 13:41 – 7 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 763 742,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-25-005964-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОбладнання для ветеранського спортивного клубу «Незламні»
Оголошено25 серп. 2025 13:11
Прийом пропозицій25 серп. 2025 13:11 – 2 вер. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість309 687,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-01-008001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер жим ногами під кутом Троян
Очікувана вартість27 180,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-22-008496-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуличні тренажери
Очікувана вартість98 206,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-07-011190-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу в асортименті (код за ЄЗС ДК 021:2015 37440000-4 Інвентар для фітнесу)
Оголошено7 лип. 2025 17:43
Прийом пропозицій7 лип. 2025 17:43 – 23 лип. 2025 01:00Очікувана вартість1 143 474,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-01-009165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання (тренажери)
Оголошено1 лип. 2025 15:41
Прийом пропозицій1 лип. 2025 15:41 – 9 лип. 2025 01:00Очікувана вартість315 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-24-012431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 Інвентар для фітнесу (Драбина з турніком, Маятник-твістер)
Очікувана вартість56 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-13-007947-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу (Степ-платформа 2-ступенева Cornix; Палка гімнастична тренувальна 1500 мм, синій; М'яч для фітнесу (фітбол) WCG; Стрічка еластична FitGo Cube; Джгут еластичний FitGo)
Ім'я:Матківська Раїса ВолодимрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380412550106 ЄДРПОУ:01991470Очікувана вартість8 230,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro