Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442300-8»
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні спортивні тренажери
Оголошено31 серп. 13:12
Прийом пропозицій31 серп. 13:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажер універсальний
Оголошено28 серп. 16:33
Прийом пропозицій28 серп. 16:33 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-24-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено24 серп. 10:23
Прийом пропозицій24 серп. 10:23 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 415,76 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-013299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні спортивні тренажери
Оголошено13 серп. 21:42
Прийом пропозицій13 серп. 21:42 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-06-000715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вуличного обладнання для облаштування спортивного майданчика біля Коритнянського будинку культури за адресою вул. Центральна, 2, с. Коритня Уманського району Черкаської області
Оголошено6 серп. 09:19
Прийом пропозицій6 серп. 09:19 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 925,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-04-007345-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" 37440000-4 - Інвентар для фітнесу (Вуличні тренажери для спортивно/тренажерного майданчика)
Очікувана вартість54 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005480-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер (Блочна рама одинарна)
Ім'я:Романуха Віктор АнатолійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380989991236 ЄДРПОУ:38808718Очікувана вартість31 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-006445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання
Оголошено3 серп. 14:13
Прийом пропозицій3 серп. 14:13 – 11 серп. 15:00Очікувана вартість108 333,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-002382-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вуличного обладнання для майданчика Монастирищенського ліцею №2 Монастирищенької міської ради Черкаської області
Оголошено31 лип. 11:02
Прийом пропозицій31 лип. 11:02 – 9 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 772,26 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-23-001193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний комплекс "Рукохід з турниками", жим ногами горизонтальний, гребний тренажер
Ім'я:Педченко Оксана ВалеріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380978127097 Факс:+380553521795ЄДРПОУ:26555391Очікувана вартість60 794,17 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено15 лип. 16:30
Прийом пропозицій15 лип. 16:30 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість522 374,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивне обладнання та інвентар
Оголошено15 лип. 16:19
Прийом пропозицій21 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-003780-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛижний тренажер Concept2 SkiErg2
Очікувана вартість60 900,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-011741-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37440000-4 Інвентар для фітнесу (тренажер МТБ-2 з регульованим блоком 80 кг)
Ім'я:Марина СорочинськаE-mail: [email protected] Телефон: +380542660231 Веб сайт: ЄДРПОУ:08733899Очікувана вартість64 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-03-013469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено3 черв. 17:20
Прийом пропозицій3 черв. 17:20 – 11 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість895 927,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-27-005094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне обладнання
Очікувана вартість70 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВуличні тренажери
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість95 110,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-012066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання (видатки з благоустрою)
Оголошено22 трав. 17:09
Прийом пропозицій22 трав. 17:09 – 30 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість185 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-21-004158-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТренажер «Орбітрек», Тренажер «Жим ногами горизонтальний» (зі встановленням)
Очікувана вартість238 050,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro