Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442200-8»
-
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість33 300,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-28-012446-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системигриф олімпійський, гриф тренувальний,диски бамперні
Очікувана вартість97 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-012360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне обладнання та спортивний інвентар: Лави для жиму лечажи зі стійками для присідання, Грифи штанги прямі, Набори дисків для штанги (2х15кг, 2х10кг, 2х5кг, 2х2.5кг)» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника 37440000-4 – Інвентар для фітнесу
Очікувана вартість47 866,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-011731-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНабір штанг
Очікувана вартість21 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-009869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено15 лип. 16:30
Прийом пропозицій15 лип. 16:30 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість522 374,16 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-15-009593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляСпортивне обладнання та інвентар
Оголошено15 лип. 16:19
Прийом пропозицій21 лип. 00:00 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість153 240,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-28-000872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне приладдя
Очікувана вартість79 288,00 грн
з ПДВДодавання до звіту інформації про договір -
ID: UA-2025-12-11-014275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар
Ім'я:Нестеренко Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522555088 Факс:+380522555088ЄДРПОУ:22223953Очікувана вартість29 998,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-006424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтанга в зборі (гриф з дисками та замками) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародний змаганнях ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 5027)
Оголошено9 груд. 2025 11:24
Прийом пропозицій9 груд. 2025 11:24 – 17 груд. 2025 10:00Очікувана вартість291 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-27-017776-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтанга в зборі (гриф з дисками та замками) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародний змаганнях ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 5027)
Оголошено27 лист. 2025 18:23
Прийом пропозицій27 лист. 2025 18:23 – 8 груд. 2025 10:00Очікувана вартість291 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-25-002615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштанга в зборі
Ім'я:Подлєсний Валерій ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380663845149 ЄДРПОУ:43406170Очікувана вартість96 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-19-004103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтанга в зборі (гриф з дисками та замками) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародний змаганнях ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 5027)
Оголошено19 лист. 2025 11:00
Прийом пропозицій19 лист. 2025 11:00 – 27 лист. 2025 10:00Очікувана вартість291 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-03-005358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивні товари
Ім'я:Дерев′янко Сергій ВладиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380445276704 ЄДРПОУ:14321955Очікувана вартість91 410,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-21-002462-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний інвентар
Оголошено21 жовт. 2025 09:56
Прийом пропозицій21 жовт. 2025 09:56 – 29 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість249 130,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-30-008200-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтанга олімпійська для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з легкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу) (наказ 5027)
Оголошено30 вер. 2025 15:16
Прийом пропозицій30 вер. 2025 15:16 – 8 жовт. 2025 08:00Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-29-006099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажери та фітнес обладнання
Оголошено29 вер. 2025 13:41
Прийом пропозицій29 вер. 2025 13:41 – 7 жовт. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 763 742,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-09-18-008379-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиШтанга олімпійська для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з легкої атлетики в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу) (наказ 5027)
Оголошено18 вер. 2025 14:03
Прийом пропозицій18 вер. 2025 14:03 – 29 вер. 2025 08:00Очікувана вартість330 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-09-11-011167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37442200-8 Штанги
Очікувана вартість4 295,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-08-27-002808-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу (спортивний інвентар)
Оголошено27 серп. 2025 10:46
Прийом пропозицій2 вер. 2025 10:39 – 5 вер. 2025 10:39Очікувана вартість289 865,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-08-16-000192-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу (спортивний інвентар)
Оголошено16 серп. 2025 10:45
Прийом пропозицій22 серп. 2025 10:31 – 27 серп. 2025 10:31Очікувана вартість214 102,00 грн
з ПДВЗавершена