Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37442000-8»
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-009734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиспортивні комплекси, спортивні елементи
Оголошено31 серп. 16:07
Прийом пропозицій31 серп. 16:07 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-005033-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні спортивні тренажери
Оголошено31 серп. 13:12
Прийом пропозицій31 серп. 13:12 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-28-010272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТренажер універсальний
Оголошено28 серп. 16:33
Прийом пропозицій28 серп. 16:33 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2025-11-11-016481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиГантелі та лава для жиму горизонтальна для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із санного спорту в міжнародних змаганнях, ДК 021:2015:37440000-4 – Інвентар для фітнесу (наказ 6286)
Оголошено11 лист. 2025 17:19
Прийом пропозицій11 лист. 2025 17:19 – 20 лист. 2025 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-009902-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК021:2015-37440000-4 - Інвентар для фітнесу (гирі, гантелі)
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість5 273,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-011185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтійки під штангу Fit-On FN-ST202; Лава тренувальна Fit-On FN-S101
Очікувана вартість7 198,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015 - 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено24 серп. 10:23
Прийом пропозицій24 серп. 10:23 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість254 415,76 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-22-000245-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТренажер «Блочна рама» , тренажер «Біцепс машина»
Оголошено22 серп. 12:30
Прийом пропозицій27 серп. 12:00 – 1 вер. 09:00Очікувана вартість101 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-009497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для силових вправ (вуличний тренажер)
Очікувана вартість14 569,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу
Оголошено17 серп. 19:21
Прийом пропозицій17 серп. 19:21 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 647,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-007449-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕспандери кистьові
Очікувана вартість6 825,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-013299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВуличні спортивні тренажери
Оголошено13 серп. 21:42
Прийом пропозицій13 серп. 21:42 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 666,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 15:28
Прийом пропозицій13 серп. 15:28 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 14:01
Прийом пропозицій13 серп. 14:01 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-07-009601-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 37442900-8 -Багатофункціональні тренажери (Велотренажер для кардіо, інтервальних та силових тренувань)
Ім'я:В ячеслав МотовиловецьE-mail: [email protected] Телефон: +380459453009 Веб сайт: ЄДРПОУ:37721647Оголошено7 серп. 15:26
Прийом пропозицій7 серп. 15:26 – 17 серп. 15:00Очікувана вартість155 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-006923-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМ’ячі набивні (медицинбол) для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фехтування в IV літніх Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року в м. Дакар (Республіка Сенегал) ( ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 4437)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено6 серп. 14:32
Прийом пропозицій6 серп. 14:32 – 14 серп. 01:00Очікувана вартість6 090,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПридбання вуличного обладнання для облаштування спортивного майданчика біля Коритнянського будинку культури за адресою вул. Центральна, 2, с. Коритня Уманського району Черкаської області
Оголошено6 серп. 09:19
Прийом пропозицій6 серп. 09:19 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 925,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-007341-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЕспандер для КДЮСШ «Динамо»
Оголошено5 серп. 14:12
Прийом пропозицій5 серп. 14:12 – 13 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто