Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37441600-7»
-
ID: UA-2026-08-24-002530-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивне обладнання (видатки з благоустрою)
Очікувана вартість148 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011305-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІнвентар для фітнесу
Очікувана вартість3 336,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-005171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання (видатки з благоустрою)
Оголошено12 серп. 12:33
Прийом пропозицій12 серп. 12:33 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість123 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-003893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут для реалізації проєкту "Еко-простір "ЄДНІСТЬ" для бібліотеки-філії №14 Централізованої бібліотечної системи Хмельницької міської територіальної громади
Очікувана вартість7 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-007831-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар довгострокового використання для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 3746)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено28 лип. 14:57
Прийом пропозицій28 лип. 14:57 – 6 серп. 08:00Очікувана вартість1 913 270,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-24-003103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАкробатична доріжка для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України зі стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 3746)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено24 лип. 11:41
Прийом пропозицій24 лип. 11:41 – 3 серп. 08:00Очікувана вартість3 231 200,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-17-010404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут з внутрішньою сіткою 312 см
Очікувана вартість13 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009786-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБатут ґрунтовий (зі встановленням)
Оголошено10 лип. 15:57
Прийом пропозицій10 лип. 15:57 – 18 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість648 022,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-001533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут 250см із захисною сіткою
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-010494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут 250 см із захисною сіткою
Очікувана вартість15 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-29-010984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБатут для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з фристайлу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37440000-4: Інвентар для фітнесу) наказ 4182
Оголошено29 вер. 2025 16:30
Прийом пропозицій29 вер. 2025 16:30 – 8 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість631 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-09-006179-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання спортивного інвентаря "Батути"
Ім'я:В'юн Лариса ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380680962992 Факс:+380680962992Веб сайт: ЄДРПОУ:04406785Очікувана вартість78 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-01-009070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи37441600-7 Спортивні батути
Ім'я:Макаренко Владислав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380673530637 ЄДРПОУ:05447898Очікувана вартість29 697,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-30-005849-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 37441600-7 Спортивні батути (батут для підтримки функціювання дитячих будинків сімейного типу та прийомни х сімей, відповідно Комплексної програми захисту прав дітей)
Очікувана вартість11 999,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-17-005528-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний батут
Ім'я:Бортяш Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544971837 Факс:+380544971729ЄДРПОУ:22978663Очікувана вартість85 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-04-009917-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системибатути
Очікувана вартість19 196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-24-014821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут дитячий спортивний круглий, 122 см(48 дюймів), червоний
Очікувана вартість3 943,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-12-022042-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБатут для фітнесу батут для джампінгу фітнес батут шестикутний 50in d-127см Zelart за кодом ДК 021-2015 (CPV) – 37441600-7 Спортивні батути
Очікувана вартість39 120,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-19-015840-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПружини для батута, для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України із стрибків на батуті в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015:37440000-4: Інвентар для фітнесу) (наказ 6093)
Ім'я:Градомська Людмила ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380932350431 ЄДРПОУ:03767831Оголошено19 лист. 2024 16:31
Прийом пропозицій19 лист. 2024 16:31 – 29 лист. 2024 08:00Очікувана вартість327 535,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-11-007593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивний батут
Ім'я:Ковальов Богдан ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380432677203 ЄДРПОУ:20098679Оголошено11 лип. 2024 15:18
Прийом пропозицій11 лип. 2024 15:18 – 19 лип. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість420 000,00 грн
з ПДВЗавершена