Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37441500-6»
-
ID: UA-2026-09-01-002683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено1 вер. 11:12
Прийом пропозицій1 вер. 11:12 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-004128-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСпортивне обладнання, за ДК 021:2015-37440000-4 Інвентар для фітнесу
Оголошено26 серп. 11:29
Прийом пропозицій26 серп. 11:29 – 4 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-002348-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системискакалка
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнвентар для фітнесу
Оголошено17 серп. 19:21
Прийом пропозицій17 серп. 19:21 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість204 647,67 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-009691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 15:28
Прийом пропозицій13 серп. 15:28 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-007177-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено13 серп. 14:01
Прийом пропозицій13 серп. 14:01 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість24 050,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-17-004015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено17 лип. 11:45
Прийом пропозицій17 лип. 11:45 – 26 лип. 23:00Очікувана вартість8 344,21 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-06-000848-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
Оголошено6 лип. 09:45
Прийом пропозицій6 лип. 09:45 – 15 лип. 10:00Очікувана вартість4 458,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-01-006915-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСакалка з підшипниками
Очікувана вартість6 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-010869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено30 черв. 15:31
Прийом пропозицій30 черв. 15:31 – 9 лип. 10:00Очікувана вартість8 771,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-26-008756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для фітнесу (скакалка) код ДК 021:2015 37440000-4
Ім'я:Єременко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380532573127 ЄДРПОУ:43276291Очікувана вартість660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002737-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
Оголошено24 черв. 10:40
Прийом пропозицій24 черв. 10:40 – 3 лип. 10:00Очікувана вартість5 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-006111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено19 черв. 12:24
Прийом пропозицій19 черв. 12:24 – 27 черв. 20:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-19-001961-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСпортивний інвентар (скакалка)
Очікувана вартість550,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-007514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
Оголошено15 черв. 14:18
Прийом пропозицій15 черв. 14:18 – 24 черв. 10:00Очікувана вартість5 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-006403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиінвентар для фітнесу за ДК021:2015- 37440000-4 Інвентар для фітнесу
Ім'я:головний спеціаліст Терлецька Ілона МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380668133918 ЄДРПОУ:42760578Очікувана вартість35 250,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-005971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкакалка
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-005721-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети та інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з акробатичного рок-н-ролу до участі в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (наказ 2357)
Ім'я:Каліновська Наталія ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442890042 ЄДРПОУ:03767831Оголошено11 черв. 12:20
Прийом пропозицій11 черв. 12:20 – 19 черв. 11:00Очікувана вартість38 860,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-10-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінні предмети для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з брейкінгу в міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 - Інвентар для фітнесу), наказ 1656
Ім'я:Кравченко Євгеній ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442466975 ЄДРПОУ:03767831Оголошено10 черв. 12:58
Прийом пропозицій10 черв. 12:58 – 19 черв. 10:00Очікувана вартість9 433,50 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-04-010100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиМалоцінний інвентар для забезпечення підготовки національної збірної команди України з пляжної боротьби в Юнацьких Олімпійських іграх 2026 року м. Дакар (Сенегал) (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (2983)
Оголошено4 черв. 15:05
Прийом пропозицій4 черв. 15:05 – 15 черв. 10:00Очікувана вартість5 350,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась