Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «37441300-4»

  • ID: UA-2026-08-27-013350-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велотренажер повітряний для КДЮСШ «Динамо»

    Ім'я:
    Півнева Наталя
    E-mail: [email protected] Телефон: 380960190318 ЄДРПОУ:
    26476487
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 22:32

    Прийом пропозицій
    27 серп. 22:32 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    111 666,67 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 дн. 18 г. 4 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-04-007871-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    37440000-4 - Інвентар для фітнесу (Тренажер бігова доріжка, велотренажер)

    Ім'я:
    Ія Сорокопуд
    E-mail: [email protected] Телефон: +380332780050 ЄДРПОУ:
    03562520
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    62 100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-28-003796-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велотренажер для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (3637)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:30

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:30 – 13 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    67 166,67 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-28-003392-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велотренажер для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (3637)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 лип. 11:14

    Прийом пропозицій
    28 лип. 11:14 – 13 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    64 027,50 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-15-007982-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велотренажери для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (3637)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    15 лип. 15:16

    Прийом пропозицій
    15 лип. 15:16 – 24 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    131 194,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-07-001131-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Велотренажери для забезпечення підготовки та участі національної збірної команди України з дзюдо у міжнародних змаганнях (ДК 021:2015: 37440000-4 — Інвентар для фітнесу) (3637)

    Ім'я:
    Ратушна Анжела Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 2890042 ЄДРПОУ:
    03767831
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    7 лип. 09:48

    Прийом пропозицій
    7 лип. 09:48 – 15 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    131 194,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-23-013789-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 черв. 17:47

    Прийом пропозицій
    23 черв. 17:47 – 1 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 046 546,66 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-05-000147-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Інвенар для фітнесу

    ЄДРПОУ:
    26632312
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    73 860,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-03-013469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Спортивний інвентар

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 17:20

    Прийом пропозицій
    3 черв. 17:20 – 11 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    895 927,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-04-27-003328-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спортивні тренажери

    Ім'я:
    Вадим Кривобок
    E-mail: [email protected] Телефон: 380979745697 ЄДРПОУ:
    08803690
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 квіт. 11:05

    Прийом пропозицій
    1 трав. 10:00 – 6 трав. 10:00
    Очікувана вартість

    181 888,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-08-004282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивні тренажери

    ЄДРПОУ:
    26623715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    не визначено

    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-02-007887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренажери для фізичної підготовки, код 37440000-4 — Інвентар для фітнесу за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Юрій Миколаєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977939578 ЄДРПОУ:
    09831916
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    2 квіт. 14:04

    Прийом пропозицій
    9 квіт. 00:00 – 14 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    280 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-02-007880-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тренажер для передпліччя HMS F4420 (17-62-029, 5907695500585); Міні велотренажер 4FIZJO Mini 2 в 1 для рук та ніг Black/Blue, код: P-5905973401685

    Ім'я:
    Альона Клименко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380569344798 Веб сайт:
    http://dz.prom.ua
    ЄДРПОУ:
    01988692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-03-006178-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренажери для фізичної підготовки, код 37440000-4 — Інвентар для фітнесу за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Юрій Миколаєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977939578 ЄДРПОУ:
    09831916
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 бер. 12:14

    Прийом пропозицій
    10 бер. 10:00 – 18 бер. 10:00
    Очікувана вартість

    280 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-02-28-000872-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Спортивне приладдя

    Ім'я:
    Бушмєлєва Світлана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380507314968 ЄДРПОУ:
    26636758
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    79 288,00 грн

    з ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-02-16-012709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Доріжка бігова Vigor, код: XPL750, Велотренажер Vigor, код: 609B, Мультистанція для фітнесу

    Ім'я:
    Тетяна Дядченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380958344296 ЄДРПОУ:
    26623715
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 16:07

    Прийом пропозицій
    20 лют. 09:00 – 26 лют. 09:00
    Очікувана вартість

    101 860,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-02-16-003282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    37440000-4 – «Інвентар для фітнесу» (спортивне обладнання для облаштування навчальних кабінетів з дисципліни «Спеціальна фізична підготовка»)

    Ім'я:
    Любов Вишнева
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985296831 Веб сайт:
    https://dnuvs.ukr.education
    ЄДРПОУ:
    08571423
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 лют. 10:59

    Прийом пропозицій
    16 лют. 10:59 – 24 лют. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    162 350,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-02-10-007628-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Тренажери для фізичної підготовки, код 37440000-4 — Інвентар для фітнесу за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

    Ім'я:
    Юрій Миколаєнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977939578 ЄДРПОУ:
    09831916
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лют. 12:43

    Прийом пропозицій
    17 лют. 10:00 – 25 лют. 10:00
    Очікувана вартість

    280 000,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-01-30-013923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Спортивні тренажери

    Ім'я:
    Артем Семенюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380432596287 ЄДРПОУ:
    08540799
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 січ. 15:49

    Прийом пропозицій
    5 лют. 00:00 – 7 лют. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    280 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-12-23-004282-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    37440000-4 - Інвентар для фітнесу (37442700-8 - Кистьові еспандери, 37441000-1 - Інвентар для аеробіки, 37441800-9 - Інвентар для степ-аеробіки, 37442810-9 - Стрічки-еспандери, 37441300-4 - Велотренажери, 37441400-5 - Веслувальні тренажери)

    Ім'я:
    Купрін Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 665,83 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 15 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro